Homeopatika na chronické gyn. záněty

Anonymní
25.1.21 12:32

Homeopatika na chronické gyn. záněty

Dobrý den všem,

trpím už několik let na gyn. bakteriální záněty a vyzkoušela jsem snad úplně vše. Poslední šanci jsou pro mě homeopatika. Na konzultaci jsem objednaná příští týden ale i tak jsem zvědavá už teď. Je tu někdo, komu homeopatika na něco podobného zabrali? Zbavilo vás to problémů úplně? Budu ráda za každou zkušenost, radu, připomínku…

Děkuji a mějte krásný den.

Prosím zanechat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2969
25.1.21 13:11
@Anonymní píše:
Dobrý den všem,

trpím už několik let na gyn. bakteriální záněty a vyzkoušela jsem snad úplně vše. Poslední šanci jsou pro mě homeopatika. Na konzultaci jsem objednaná příští týden ale i tak jsem zvědavá už teď. Je tu někdo, komu homeopatika na něco podobného zabrali? Zbavilo vás to problémů úplně? Budu ráda za každou zkušenost, radu, připomínku…

Děkuji a mějte krásný den.

Prosím zanechat anonym.

Homeopatika jsou podvod na lidi bez prokazaneho ucinku. Jako urcite ti neco poradi, protoze za to zaplatis a je to byznys. Ale vtip je v tom, ze homeopaticke redeni je takove, ze je tam nulovy obsah „ucinne latky“. To je jak jit za lecitelem. Ted si vymysli spoustu kravin, aby z lidi ty penize dostal.
Ale treba ti tu nekdo poradi nejake bylinky, bylinky maji sice maly, ale presto prokazany ucinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
25.1.21 13:45

Homeopatikům buď uvěříš, nebo ne :) Znám lidi, kterým takto pomohly a problémy jim vymizely, protože tomu věřili, ale také znám lidi, kteří k tomu měli odpor už od úplného začátku a výsledek nulový. Ale můžeš to určitě zkusit, věř tomu a nechej tomu čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
25.1.21 14:11

Kup kostkový cukr nebo lentilky a mysli na to že to léčí zánět. Vyjde to levněji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 14:36

@Petra Star Bylinky užívám celou dobu. Vesměs ty homeopatika vyjdou levněji než antibiotika, globule, mastě atd. Proto se chci vydat touto cestou. Další léky bez účinků, které nejsou zrovna levné už nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
778
25.1.21 14:37

@sara-k Jsem zrovna typ člověka, který věří, že na určité nemoci a problémy více pomáhá alternativní léčba. Mně pomohly na ekzém. Od té doby o ekzému ani stopy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25726
25.1.21 14:45

Určitě bych to zkusila. Mě a dceři už homeopatie pomohla na rozdíl od ostatních několikrát a stojí to mnohem méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
25.1.21 15:14

Doporučuji precist toto https://dvojka.rozhlas.cz/…atie-7529506
Jinak ja ruznymi zanety (gynekologickymi a mocove trubice) a mykozami trpela par let a pak to to jen tak preslo. Kdybych si v poslednim roce problemu vzala homeopatika, pak bych vas tu mohla krmi, ze mi pomohly. Ve skutecnosti fakt nevim, cim to bylo, proc to preslo. Nebylo to ani zmenou partnera ani jinymi podminkami. Ale ted proste problemy nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
25.1.21 19:18

@meduzka23 Určitě, může samozřejmě být, je to hlavně o přístupu :-)

A zakladatelka ať to zkusí, nic tím nezkazí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat