Homeopatika na nespavost miminka 2měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 12:18
Homeopatika na nespavost miminka 2měsíce

Maminky nemáte někdo zkusenost nebo radu…Nase malicka ma 2mesice a od začátku bojujeme s nespanim..

Přečtěte si článek: Homeopatie a novorozenec: Jak použít homeopatika?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
7.straka
Kecalka 166 příspěvků 09.10.18 12:21

Pro takhle malé děti, aspoň pokud vím, nic na spaní není. Spíš zjistit, co malou trápí a to řešit.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 09.10.18 12:25

Zkusila jsi pevné zavinout a pustit bily šum, uhoupat v hacce nebo navázat do šátku a vyrazit ven?

Příspěvek upraven 09.10.18 v 12:25

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 12:25

Ona prave spinkat chce…ale porad otvira ocka a brani se jakoby usnout… uz nevim co s tim,je.mi ji lito,protoze nespi od rada klidne do vecera jen s malymi dychanky. Kocarek nezabira… v naruci usne tak napul i tam se mi budi a nespi jen odpociva … a satek zabira jen nekdy :,( večer ale krasne spinka

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 12:30

@Adelka951 prave ze zkousela snad uz vse… v zavinuti place jeste vic a bílý sum vubec nepomaha ona ho prerve :,( a satek jak kdy… a doktorka mi na to rekla ze je to normalni :roll: me to teda normalni neprijde..... chudinka chce spat a nejde ji to :,(

Kikulele
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 09.10.18 12:42

@Veroniiikaaa http://www.viburcol.cz/?… tohle muzou deti od narozeni, kamaradka s tim ma zkusenost, ona je takova homeonadsenkyne

Kikulele
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 09.10.18 12:44

http://www.viburcol.cz tak zlousim vlozit znovu. Nebo si to zkus najit na googla

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 12:47

@Kikulele děkuji, kouknu se na to a pozeptam v lékárně.
A kamaradce to na male pomohlo ? Meli podobny problem ?

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 3046 příspěvků 09.10.18 12:58

Zkusila jsi přetáhnout čepičku přes oči? Některým dětem to dělá dobře, že je pak neruší světlo.

blumen
Hvězda diskuse 42779 příspěvků 09.10.18 13:00

@Veroniiikaaa zkousela jsi ji dat pres den na spinkani na ocicka plinku? Nebo tzv. usinacka? Deti to miluji. Nebo ji prejizdet prsty ores vicka tvrchu dolu nebo pres koren nosu. Plinku jsem ji davala i do kocarku, pomahalo ji to.

Janli
Kelišová 6300 příspěvků 09.10.18 13:05

Je to normální, musí jí dozrát nervová soustava. Zabírá to, co milionům matek před tebou. Prostě vydržet, časem se to srovná. Nemá smysl do ní něco cpát.

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 13:05

Cepicku ani plinku pres oci jsem nezkousela a usinacka ma porad u sebe… vyzkouším treba usne a nebude jen odpocivat

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 13:23

@Janli nechci do ní zbytecne neco cpat… je mi ji lito jak chce spat a nejde ji to…ma uplne cerveny a maly ocicka… chci ji nejak pomoct

Janli
Kelišová 6300 příspěvků 09.10.18 13:36

@Veroniiikaaa já tě chápu, mám nedonošený dítě a to je se spaním peklo. Buď ráda, že ti spí v noci. Mě dcerka nespala měsíce v noci a ve dne jsem musela fungovat kvůli starší holčičce. Neurolog mi zakázal jakékoliv experimenty se spaním, abych jí zbytečně nedráždila nervovou soustavu. Za pár týdnů to přejde, kolem tří měsíců NS dozrává a spaní se srovná. Taky bys jí mohla rozhodit noční spaní a to fakt není o co stát.

Veroniiikaaa
Kecalka 333 příspěvků 09.10.18 13:51

@Janli jej tak to jsi taky nemela lehke…a po tom 3měsíci se to spinkani upravilo ? Myslis ze i Ty homeopatika by ji mohli rozhodit ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >