Homeopatika na novorozeneckou žloutenku - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 12:41
Homeopatika na novorozeneckou žloutenku - poradíte?

Poraďte, prosím, jaké homeo pro 5.tydenni miminko na ústup novorozenecké zloutenky, dále maly trpí neustále na bolesti bříška. Jinak je velmi aktivní, hodně přibývá. Je plné kojen. Nechce se mi s nim vyrážet nyní v období chripek před ukončením sestinedeli k homeopatovi…moc­krát děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32836 příspěvků 10 inzerátů 13.02.18 12:58

https://www.emimino.cz/…utenka-1229/
https://www.emimino.cz/…sicich-8892/

Zkus si pročíst tyto diskuze na téma novorozenecká žloutenka, určitě tam najdeš nějaké rady. Základem je mimčo vystavovat na sluníčko - doma zatopit, vysvléknout jen do plenky a nechat spinkat za oknem.

Janli
Závislačka 4971 příspěvků 13.02.18 12:59

Na žloutenku pořád pomáhá nejvíc světlo. Dáváš ho nahatého pod okno?

Lupilulu
Kecalka 110 příspěvků 13.02.18 13:08
@llenka-li píše:
Poraďte, prosím, jaké homeo pro 5.tydenni miminko na ústup novorozenecké zloutenky, dále maly trpí neustále na bolesti bříška. Jinak je velmi aktivní, hodně přibývá. Je plné kojen. Nechce se mi s nim vyrážet nyní v období chripek před ukončením sestinedeli k homeopatovi…moc­krát děkuji.

Na bříško je dobrá bylinná mast Pupík a fenyklový čaj třeba po lžičce a ty ho pij taky ;)Hodně nám pomohla taky Manduca jak jsme se hřály o sebe.

Na žloutenku 8o světlo… hlavně sluníčko a bacha na okna spousta z nich mají už UV filtry (já takhle vystavovala druhou dcerku a furt jí to neklesalo tak nás chtěli znovu hospitalizovat a tak volám manželovi, že jí to neklesá i když jsem jí před okno dávala a on prý co, že z toho světla potřebuje?? Ale my máme UV filtry :lol: )
tak jsem to přetlumočila dr. a pustili nás dom a další den KO…
Nejlepší je dát s kočárem ven na sluníčko :mavam:

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 13:20

@Janli nahateho ne, ale oblečeného denně…

Janli
Závislačka 4971 příspěvků 13.02.18 13:25
@llenka-li píše:
@Janli nahateho ne, ale oblečeného denně…

Jenže to musí být max v plínce! Je potřeba osvětlit co největší plochu kůže. Dávat ho tam oblečeného nic moc neřeší.

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 13:26

@Lupilulu do kocaru sluníčko nejde, ono ho teď celkové moc není..a abych stáhla střechu a dala ho na přímé slunce, to taky asi není úplně Ok…je hrozná zima, fuci a ani to sluníčko se na přímo nesmí…a s těmi okny, ty jo, vůbec nevím 8o :D Dávám ho k oknu denně, ale sluníčko nám do oken nejde, dnes snad poprvé..

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 13:28

@Janli dneska byl u okna poprvé jen v plince, on toho moc nenaspi, takže se to hůř provádí..ale pokusíme se, no.

Janli
Závislačka 4971 příspěvků 13.02.18 13:29

Nemusí to být přímo sluníčkoi když to je nejlepší, důležité je co nejpřímější světlo.

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 13:31

@Lupilulu a pupík, tak ten nezabírá vůbec, vlastně mám nezabira nic…a to už jsem jen na suchých přílohách, mase a bananech ???? caro si dělám z bezlaktozoveho mléka..

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 13:37

@Janli je tam, snad ho za tím oknem neupecu  :)

Lupilulu
Kecalka 110 příspěvků 13.02.18 14:10
@llenka-li píše:
@Lupilulu a pupík, tak ten nezabírá vůbec, vlastně mám nezabira nic…a to už jsem jen na suchých přílohách, mase a bananech ???? caro si dělám z bezlaktozoveho mléka..

Zkuste si s ním namazat bříško vy a uvidíte sama. :nevim: Některá miminka prostě toto období mají. Starší ho měla, mladší mi první 3 měsíce prospala :pankac: Vzpomněla jsem si, že jsme dávali ještě probiotické kapky a nosili v té Manduce jo a nejdřív v šátku na nošení.
Ad ty okna bývá to u novějších plastových. Šišku ženská :roll: tak ho vezměte v kočáru na procházku. Chodívala jsem každý den, pokud vyloženě nelilo :kytka:

katyna1984
Kecalka 450 příspěvků 13.02.18 14:35

Zkusila bych vynechat mleko uplne a caro delala z rostlinneho mleka (ne sojoveho),muze vadit to a pak bezlaktozove nepomuze, laktozu obsahuje i mm. Muzou vadit i banany, je to pomerne silny alergen.

Jinak u plne kojenych deti normalni, ze zloutenka pretrvava az do tretiho-ctvrteho mesice, takze mate jeste spoustu casu.

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 21:14

@Lupilulu taky chodíme denně ;)

Máme probioticke kapky i Sab simplex, mazeme, cvicime a už skoro nejim. Mám 3. dítě, ale takhle silene koliky jsem nezažila…je mi jasné, ze je potřeba vydržet, za 3-4mesice bude po, ale je mi malého hrozné líto…krouti se cele dny i noci.

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 13.02.18 21:20

@katyna1984 jedla jsem velké množství jogurtu (activie a Hollandie), teď jsem je dva dny nejedla a dneska byl maly mnohem klidnější…pravda je, ze banány taky došly a teď jsem je dva dny neměla..tak třeba to bylo tím. Já už fakt nevím, co jist.. :think: Nejim cibuli, cesnek, vajíčko, pečivo, sladké, ovoce, zeleninu, teď ty mléčné výrobky :roll: moc toho nezbývá…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama