Homeopatika na opakujici se rymu/nosni mandle u dvouleteho

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.4.22 23:51

Homeopatika na opakujici se rymu/nosni mandle u dvouleteho

Dobry den, doporucite prosim nekdo, co vam zabralo? Syn do te doby zdravy, obcas ryma, doted zadne atb, covid jsme nedavno prodelali a pomerne rychle zvladli. Ale od ledna se mu vraci ryma, po ranu chrapti, orl i doktorka ho videli, dutiny ok, tak mu ulevujeme Sterimarem a fenistilem na noc, ale ten uz do nej ladovat nechci. Je mozne, ze to ma od mandle, takze mi bylo doporuceni zkusit homeopatika, ale uz ne jake. Mate nekdo dobrou zkusenost s necim, co mu ulevi? Syn, 2 roky. Predem dekuji za kazdy tip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3867
1.5.22 08:43

To by se mi take hodilo, tak se hackuju. Nebo kdyby mel i nekdo tip na neco na nekoncici kasel… dcera kasle v noci a k ranu, ale jinak nemocna neni a uz to trva vecnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
1.5.22 08:52

Ahoj, jsem zvědavá, jestli tu někdo poradi. Řeším s dcerou (2,5 roku) to samé. Od ledna se jí vrací rýma a kašle hlavně k ránu. Zkoušela jsem Sinecod, Stoptussin, Mucosolvan (trápí ji hlavně ten noční kasel) a na rýmu Nasivin a Quixx (lepší střička než u Sterimaru - dcera si to nechá v klidu striknout bez scen). V únoru ji doktorka předepsal Aerius na 3 týdny. A prý má zvětšenou nosní mandli.
Nejhorší je, když má rýmu a stekaji ji hleny do krku a taky když má ucpaný nos a musí dýchat pusou - to vyvolává ten kašel. Smrkat neumí, takže odsavame.
Tedko byl duben klidnější bez rýmy a jen trochu pokašlávala, takže jsme se alespoň vyspali. V patek ji to najelo znovu a navíc k tomu má teplotu (to nemela).
Dle doktorky má jinak průdušky čistý, všechno v pořádku. Na začátku dubna jsme byli ještě na pohotovosti v Krči a tam řekli taky v pořádku a že teď ty virozy řáděj.
Přisuzuju to tomu, že vždycky něco chytne ve školce. Jinak už vážně nevím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat