Homeopatika na padání vlasů

Anonymní
9.8.20 23:12

Homeopatika na padání vlasů

Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, zda máte některá vyzkoušené homeopatika proti padání vlasů. Která konkrétně a jaké byly účinky? Začaly růst nové vlasy? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13430
9.8.20 23:18

Na padání vlasů homeopatika moc nepůsobí.
Je důležité zjistit proč padají a odstranit příčinu. Při dodržování správně životosprávy budou zase růst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64003
9.8.20 23:23

Ja brala tkanove soli s kremikem po porodu, pak padat po mesici prestaly, ale to treba i bez toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4267
9.8.20 23:25

Mě nepomohlo nic. Příčina nezjištěna. :nevim: Pomohl trochu Methylonin nebo jak se to jmenuje. Do toho Revalid. Ale i tak to padá extrémně… :nevim: A mám řídká místa. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
9.8.20 23:25

Homeopatika ne.. Cetla jsem dobre recenze na neco z Apotheky.

Osobne mi pomohl Methionin a Chinin od Milvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18113
9.8.20 23:30

Záleží proč ti padají, homeo na to nepomůže, ale chce to zjistit příčinu. Pokud jsi po porodu, tak musíš čekat, na to nefunguje nic. Jinak to muze mit milion důvodů, spatna zivotospava, malo pestra strava, stres, nemoc… pak to chce spis vyřešit ten problém proč padaji, nez se cpat nejakyma doplnkama a ten problém prekryvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6206
9.8.20 23:41

Hormony, věk, málo železa, málo třeba selenu… něčeho málo nebo moc. Nejčastěji však jde o hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
10.8.20 07:13
@Anonymní píše:
Zdravím vás, chtěla bych se zeptat, zda máte některá vyzkoušené homeopatika proti padání vlasů. Která konkrétně a jaké byly účinky? Začaly růst nové vlasy? Děkuji

Homeopatiky jsou predrazeny cukr bez ucinne latky. Pomahaji uplne na vsechno a je jedno, jake a kolik si jich vezmete. Zalezi, kolik chcete vyhodit penez :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
18.9.20 14:25

@Netopirek O tom to bohužel jen není… Mám androgenní alopecii a bohužel až výživa dobrá, veškeré krevní obrazy a vyšetření v pořádku jak co se týče vitamínů, tak hormonů, vlasy pořád padají :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama