Homeopatika na podporu mozkové činnosti

1208
20.1.20 13:54

Homeopatika na podporu mozkové činnosti

Ahojky holky, chci se zeptat, neznáte některá homeopaticke kapky s názvem GUNA BDNF? Měly by být na rozvoj mozkové činnosti, zamezit epileptickym zachvatum apod. Předepsal je synovi jeden neurolog. Brali jsme je asi necelý rok, ale nezaznamenala jsem u něj zadne účinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41667
20.1.20 14:13
@xavierka píše:
Ahojky holky, chci se zeptat, neznáte některá homeopaticke kapky s názvem GUNA BDNF? Měly by být na rozvoj mozkové činnosti, zamezit epileptickym zachvatum apod. Předepsal je synovi jeden neurolog. Brali jsme je asi necelý rok, ale nezaznamenala jsem u něj zadne účinky.

Vymente neurologa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
20.1.20 15:33

My k nemu ani nechodime, šli jsme na doporuceni a on nam nabidl tu gunu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20029
20.1.20 16:09

Tak ale kdyby toho vypil celou lahev, tak zrovna na mozek by ten cukr fungovat mohl, ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24861
23.1.20 14:44
@xavierka píše:

S tímhle konkrétním zkušenosti nemáme, ale dcera je epileptička od 1 roku a žádné léky nezabraly na dlouho, vždy po pár týdnech opět záchvaty. Nakonec jsme na doporučení jeli do Prahy k homeopatovi a ten jí dal,, na míru"přímo pro ní lék Bufo 200C.To jediné pomohlo, samozřejmě v kombinaci s jejími léky od neurologa. Účinek se dostavil do týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20029
23.1.20 17:48
@Jančakecalka píše:
S tímhle konkrétním zkušenosti nemáme, ale dcera je epileptička od 1 roku a žádné léky nezabraly na dlouho, vždy po pár týdnech opět záchvaty. Nakonec jsme na doporučení jeli do Prahy k homeopatovi a ten jí dal,, na míru"přímo pro ní lék Bufo 200C.To jediné pomohlo, samozřejmě v kombinaci s jejími léky od neurologa. Účinek se dostavil do týdne.

Kdyz bere oboji, jak vis, ze zabraly zrovna homeopatika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41667
23.1.20 17:51
@mroe píše:

Já to vím. Nezabraly. Protože kdyby to byla ta správná homeopatika, tak by samozřejmě muselo přijít homeopatické zhoršení, z častých záchvatů by tudíž byl status a skončily by na JIP. Takhle by se ověřilo, že fungují.
Když přišlo jenom zlepšení, byla ta homeopatika indikována špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24861
27.1.20 14:57
@Baba píše:
Já to vím. Nezabraly. Protože kdyby to byla ta správná homeopatika, tak by samozřejmě muselo přijít homeopatické zhoršení, z častých záchvatů by tudíž byl status a skončily by na JIP. Takhle by se ověřilo, že fungují.
Když přišlo jenom zlepšení, byla ta homeopatika indikována špatně.

Někdo chytrej, že :roll: Status měla 3 krát během 2 měsíců, byla v umělém spánku a bojovala o život! Byly to 4 roky.Byla jsem na dně. Díky tomu jsme se rozhodli pro homeopatii, naštěstí se od té doby daří dobře!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24861
27.1.20 14:58
@mroe píše:

Protože když brala jenom léky, tak to vždycky po několika týdnech bylo naprosto šílený, kolik měla záchvatů, tak ji jen dali jiné a celé se to opakovalo.Tak proto to vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41667
27.1.20 14:59
@Jančakecalka píše:
Někdo chytrej, že :roll: Status měla 3 krát během 2 měsíců, byla v umělém spánku a bojovala o život! Byly to 4 roky.Byla jsem na dně. Díky tomu jsme se rozhodli pro homeopatii, naštěstí se od té doby daří dobře!

To je mi lito, ze je to tak vazne, ale homeo na to zadny vliv nema. Investujte ty prachy lip.
Homeo rozhodne nezaruci, ze se to uz nikdy opakovat nebude, je to jen placebo.
Predpokladam, ze vysazovat antiepileptika te nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24861
27.1.20 15:07
@Baba píše:
To je mi lito, ze je to tak vazne, ale homeo na to zadny vliv nema. Investujte ty prachy lip.
Homeo rozhodne nezaruci, ze se to uz nikdy opakovat nebude, je to jen placebo.
Predpokladam, ze vysazovat antiepileptika te nenapadlo.

Mě tyhle názory jsou jedno, fakt, já si myslím své a pokud jde o investice, tak jsou oproti lékum minimální. Léky bohužel nikdy nezaručily, že se nebude opakovat.Ne, nenapadlo, tak blbá fakt nejsem. Naše rodina s tím má ty nejlepší zkušenosti, takže v tom pokračujeme dál, ať si ostatní říkají co chtějí. Taky říkám lidem, aby nechlastali a nehulili a víc chodili pěšky a nikdo mě neposlouchá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3624
27.1.20 15:19

Hele já zkoušela skoro všechno. No a výsledek je v podstatě ten, že nepomohlo skoro nic. Když ten mozeček nepracuje, tak jak má, tak tomu nepomůže prostě nic.
Je to trochu věř a víra tvá tě uzdraví, když chceš věřit, tak zlepšení budeš přikládat i homeopatikům, která jsou jen cukr, bylinkám, čínské medicíně atd. Vždy se najde maminka, která ti řekne, že tohle je super a jejímu dítěti to pomohlo. :nevim: takže pokud nevidíš žádný výsledek, veř svému instinktu a prostě už to nekupuj. Většina léků na podporu mozkové činnosti není doporučená u dětí s epi, takže můžeš třeba zkusit Ginkobilobu, ta je na mozek a je to přírodní, bude to i levnější. Jinak třeba rybí tuk Eyeq jsem měla pocit, že u nás trochu zabrala, tak se dá taky zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24861
27.1.20 15:33
@zejazeja píše:
Hele já zkoušela skoro všechno. No a výsledek je v podstatě ten, že nepomohlo skoro nic. Když ten mozeček nepracuje, tak jak má, tak tomu nepomůže prostě nic.
Je to trochu věř a víra tvá tě uzdraví, když chceš věřit, tak zlepšení budeš přikládat i homeopatikům, která jsou jen cukr, bylinkám, čínské medicíně atd. Vždy se najde maminka, která ti řekne, že tohle je super a jejímu dítěti to pomohlo. :nevim: takže pokud nevidíš žádný výsledek, veř svému instinktu a prostě už to nekupuj. Většina léků na podporu mozkové činnosti není doporučená u dětí s epi, takže můžeš třeba zkusit Ginkobilobu, ta je na mozek a je to přírodní, bude to i levnější. Jinak třeba rybí tuk Eyeq jsem měla pocit, že u nás trochu zabrala, tak se dá taky zkusit.

Tohle všechno už máme vyzkoušeno přímo na rady neurologů.
Teď je to o 90% lepší, takže pokračujeme dál, v únoru jedeme k homeopatovi, tak už těď vím, co mu řeknu, a že jsme celkově všichni prostě spokojenější díky němu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
28.1.20 19:07

@xavierka Homeopatický lék musí být vybraný dobře, aby fungoval. Pokud vám tenhle nefunguje, nebyl to ten správný lék. I na jedno onemocnění bude mít skoro každý člověk jiný lék, podle jeho individuálních příznaků a projevů těla (ne jen té jedné nemoci). Je to vlastně individualizovaná medicína, jak se o ní dnes začíná mluvit i v klasické medicíně. Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41667
29.1.20 06:09
@janojka píše:
@xavierka Homeopatický lék musí být vybraný dobře, aby fungoval. Pokud vám tenhle nefunguje, nebyl to ten správný lék. I na jedno onemocnění bude mít skoro každý člověk jiný lék, podle jeho individuálních příznaků a projevů těla (ne jen té jedné nemoci). Je to vlastně individualizovaná medicína, jak se o ní dnes začíná mluvit i v klasické medicíně. Držím palce :srdce:

No to neni zadna individualizivana medicina :roll: je to podfuk, homeopati nejsou lekari, nic neleci. I kdyz by strasne chteli.
A jestli se nekdo opici po medicine, tak homeopati. Opacne fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama