Homeopatika na spánek - pomohla u miminka?

106
23.1.21 08:01

Homeopatika na spánek-pomohly?

Ahoj, prosím o radu. Někde tady v diskuzi jsem se dočetla, že existuje nějaký sirup a homeopatika na spaní. Ale nemůžu už to najít. Máte prosím s tím někdo zkušenost a jak se prosím jmenují? Syn, včera 8m od narození v noci moc nespí. Budí se každou chvíli. Už dávám příkrmy a k tomu kojím. Příkrmy nepomohly a teď jsem zkoušela na noc kaši. I když jsem se dočetla, že to moc nepomáhá, stejně jsem zkusila. A také nic. Budí se třeba každou hodinu a večer i půl hodiny po uspání. Pořád čtu, že se to zlepší, ale 8m a pořád nic :( Spím s ním i v posteli, jinak si to zatím nedokážu představit. Ale stejně se moc nevyspím. Navíc se bojím, že už mi odleze. Zatím se teda spíš jen plazí a péruje na čtyřech. Prosím už jsem bezradná. Nebo pokud pomohlo něco jiného? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
852
23.1.21 08:15

Já dávám homeopatika CHAMOMILLA VULGARIS 15CH, a buzení xy krát za noc je jedno probuzení na napití a spí rozhodně lépe. Povedlo se nám i bez problémů odstavit od kojení. Měli jsme je doporučené přímo od homeopata, potom mi doporučila i paní v lékárně, že jsou i např. když rostou zuby atd.. Nám teda určitě pomohly.. :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3033
23.1.21 08:36

Ty myslíš asi sirup Sedalia, ale to mi přijde, že je tak nějak spíš na uklidnění, když dítě třeba často v noci brečí nebo tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
23.1.21 08:52

@jita22ty sirupy jsou dva buď sedalia nebo Pediakid to známé doporučil k doktor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
23.1.21 09:12

Homeopatika jsou jen cukr, takže to klidně ber, neublíží to, ale jeslti pomůžou, tak jen proto, že si budeš myslet, že mají pomoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
23.1.21 11:35

@Sallema A jaké je prosím dávkování? A jak je mimču dáváte? A dáváte dlouhodobě? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
557
23.1.21 11:44

@annlady přesně když mu koupíš lentilky a nebo hroznový cukrik ale blbé je že to dítě s toho ještě nemá rozum tak jako dospělí, kteří mají tu víru v ten přípravek a psychika udělá své ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
852
23.1.21 12:17

@Lucek35 dávám poctivě od začátku ledna, tři kuličky do pusy, malý si je sám pocumla, jinak jde rozpustit ve vodě. Má necelých 15m.
Může to být jen jakoby placebo efekt, ale vidím, že to má účinek, když jsem nedala budil se několikrát za noc.. Protivny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat