Homeopatika na špinění před menstruací

Anonymní
7.12.19 20:10

Homeopatika na špinění před ms

Dobrý večer. Ma některá z vás zkušenosti s homeopatiky, které by zabránili špinění před ms.
Snažíme se o miminko a myslím že to špinění nám v tom celkem brání, ale spíš by jsem vyzkoušela nějakou jinou cestu než rovnou nasadit hormony.
K dr.jsem objednaná až na konec ledna, takže bych ráda slyšela vaše zkušenosti a rady.diky ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35471
7.12.19 20:35

V čem Vám brání špinění? Stejně je pravděpodobnost oplodnění těsně před ms velmi malá. Špinění zmiň u lékaře, ten nejlépe přijde na příčinu a řešení. Cukrové kuličky s gynekologickými problémy nijak nesouvisí, spíše při některých obtížích je doporučováno cukr úplně vynechat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
7.12.19 20:37

S dovolením se zaháčkuju, protože mě to taky zajímá, mám stejný problém. Přes to špinění jsem normálně otěhotněla, těšila jsem se, jak se to těhotenstvím srovná, ale teď víc než rok po porodu je vše ve starých kolejích. Tak budu ráda za každý tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
7.12.19 22:15

Homeopatikum folliculinum, nebo bylina vitex (drmek) dokaze takove potize srovnat. Vitex se da koupit na ebay a vice info o folluculinum najdete zde http://www.angisrevue.cz/…/detail/120/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11824
7.12.19 22:45

Tak cukrový kupičky ti na to fakt nepomůžou. Špinění před MS je většinou způsobeno hormonální nerovnováhou, nedostatkem gestagenů. Bohužel se při tom těhotní dost blbě, protože tenhle hormon je důležitý pro udržení těhotenství. Pokud chceš přírodní cestu, tak zkus gynex nebo bylinnou kůru od Mgr. Podhorné fi. Naděje, účinný je orientální tanec nebo hormonální jóga. Potřebuješ rozhýbat a prokrvit pánev. Lékař to pravděpodobně napíše Utrogestan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33263
7.12.19 22:48
@lisatka píše:
Homeopatikum folliculinum, nebo bylina vitex (drmek) dokaze takove potize srovnat. Vitex se da koupit na ebay a vice info o folluculinum najdete zde http://www.angisrevue.cz/…/detail/120/

Ale homeopatika se nedavaji na diagnozu. Nejdriv si o homeopatii neco zjisti. Spatny lek VZDYCKY skodi. Chces, at je neplodna? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35471
8.12.19 09:50

@lisatka A proč si nezajít do bylinkářství a nekoupit si normální drmek? Proč jíst cukříky s názvem drmek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 15:10

Ahoj holky, taky se přidávám. Před menstruací také mívám špinění, utrogestan už jsem zkoušela, ale spíš to zhoršil. Doktorka se nemá k tomu dělat žádné testy a napsala mi duphaston, ale mně se do těch hormonů moc nechce. Šla jsem za svoje na test progesteronu (tyden po ovulce) a hodnota 55 nmol/l. Zkouším kontryhel, to by mělo být dobré i na růst sliznice, s kterou mám teda také velký problém. Ale zatím bez výsledku. Budu vděčná za každý názor či radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11824
9.1.20 15:39

U utrogestanu musíš vychytat dávkování a i to zda budeš zavádět nebo polykat. Pak funguje. Cukrový kuličky ti na hormonální nerovnováho opravdu nepomůžou. Zkus gynex, mě na to pomáhá a vyměň lékařku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama