Homeopatika na suchý kašel u dětí?

52
29.1.17 23:55

homeopatika na suchý kašel u dětí?

Dobrý den prosím o radu, malá 5 let má od začátku prosince vybrané 2× atb a nepřestává jí kašel. na poslechu nic nemá, zahleněná už také není, doktorka nás už vyslala na imunologii, ale tak mají termín až v březnu:-(od začátku prosince byla ve školce jen 2 dny, jinak je doma, kašle hlavně po ránu suchým kašlem, vyzkoušeli jsme už snad všechny kapičky, sirupy, ventolin, inhalace vicentky a pořád to nechce přejít:-(je mi jí líto, ani ven chudák nechodí, vždy se ještě víc rozkašle, myslíte že by mohli pomoct homeopatika? moc na to nevěřím, ale jsem už ochotná vyzkoušet cokoli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

30.1.17 07:25

Myslím že homeopatika by pomoct mohla. mě osobně i mému synovi už hodně pomohla. Jenže to chce sehnat homeopata který vám řekne co a v jakem množství brát. Nám tedy v poslední době hodně pomohlo colostrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PID
722
30.1.17 08:07

A nemuze mit nejakou alergii treba na roztoce? Nez pujdete na imuno, mezitim muzes zkusit zvysit hygienu luzka (vyprat/vysat matraci, rost, vyprat periny a povleceni na 60st…) a mistnosti, treba to trochu pomuze. :think:
A venku kasle moc? Nebo ji vadi jen ty zmeny teplot: z tepla do zimy a naopak? Jinak myslim, ze jit ven je dulezite: posiluje imunitu a hlavne nedycha jen ten vysuseny vzduch v mistnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10832
30.1.17 08:17

Kromě imuna se objednejte ještě na alergologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
30.1.17 08:29

Na takový druh kašle mi pomáhají homeopatika. Na něco ne a na něco zase „jen“ homeopatika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
30.1.17 10:27

A to chodíte k homeopatovi, nebo máte sama už něco odskoušené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
30.1.17 10:29

To je spojená ordinace imunologie-alergologie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
30.1.17 10:41
@kristynava píše:
Myslím že homeopatika by pomoct mohla. mě osobně i mému synovi už hodně pomohla. Jenže to chce sehnat homeopata který vám řekne co a v jakem množství brát. Nám tedy v poslední době hodně pomohlo colostrum.

já právě pořád nevím, :roll: poblíž žádného ani nemáme a finančně je to asi dost nákladné co? myslíte že nemá cenu zkusit něco jen tak že mi to poradí třeba v lékárně? teď jsme byli na kontrole a dr. nás zkouší protlačit na dřívější termín na tu imunologii, tak snad to klapne :? uvidím co nám tam řeknou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
30.1.17 11:08
@bape píše:
Dobrý den prosím o radu, malá 5 let má od začátku prosince vybrané 2× atb a nepřestává jí kašel. na poslechu nic nemá, zahleněná už také není, doktorka nás už vyslala na imunologii, ale tak mají termín až v březnu:-(od začátku prosince byla ve školce jen 2 dny, jinak je doma, kašle hlavně po ránu suchým kašlem, vyzkoušeli jsme už snad všechny kapičky, sirupy, ventolin, inhalace vicentky a pořád to nechce přejít:-(je mi jí líto, ani ven chudák nechodí, vždy se ještě víc rozkašle, myslíte že by mohli pomoct homeopatika? moc na to nevěřím, ale jsem už ochotná vyzkoušet cokoli..

Dávala bych Zodac (ale je až od 6) nebo jeho nějakou alternativu pro menší děti. Třeba Aerius. Pokud kašle večer, tak 1/2 dithiadenu. Dcera měla vleklý suchý kašel a pomohl jí homeopatikum Homeovox. Zabral i synovi. Jinak je normální, že ty kašle mají dlouhé doznívání a trvá několik týdnů, než se jich člověk úplně zbaví. Pomáhá hodně pít, popíjet vincentku, často větrat, šátek na krk…

• Citovat
  • Upravit
3743
30.1.17 11:57

@bape Kdysi mi je doporučil nějaký lékař, který se tím zabýval. Od té doby je při stejných problémech používám stále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
30.1.17 13:00

Z homeopatik hodně pro dcery při suchém kašli používám sirup Drosetux. Už je dokonce myslím schválený SÚKL jako lék.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.17 13:40
@bape píše:
já právě pořád nevím, :roll: poblíž žádného ani nemáme a finančně je to asi dost nákladné co? myslíte že nemá cenu zkusit něco jen tak že mi to poradí třeba v lékárně? teď jsme byli na kontrole a dr. nás zkouší protlačit na dřívější termín na tu imunologii, tak snad to klapne :? uvidím co nám tam řeknou

My za homeopatkou dojížděli. Je to finančně náročnější, ale když jsem to pak přepočítala na léky atd které jsem do toho vrazila tak to vyšlo finančně stejně. Nebo bych zkusila i nějkou bylinkářku, která udělá čaj přímo na daný problém. určitě bych ale doma zvlhčovala vzduch. To suché teplo kašli taky moc nepomáhá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama