Homeopatika na suchý kašel u dětí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bape
Stálice 52 příspěvků 29.01.17 23:55
homeopatika na suchý kašel u dětí?

Dobrý den prosím o radu, malá 5 let má od začátku prosince vybrané 2× atb a nepřestává jí kašel. na poslechu nic nemá, zahleněná už také není, doktorka nás už vyslala na imunologii, ale tak mají termín až v březnu:-(od začátku prosince byla ve školce jen 2 dny, jinak je doma, kašle hlavně po ránu suchým kašlem, vyzkoušeli jsme už snad všechny kapičky, sirupy, ventolin, inhalace vicentky a pořád to nechce přejít:-(je mi jí líto, ani ven chudák nechodí, vždy se ještě víc rozkašle, myslíte že by mohli pomoct homeopatika? moc na to nevěřím, ale jsem už ochotná vyzkoušet cokoli..

Reakce:

kristynava
Stálice 81 příspěvků 30.01.17 07:25

Myslím že homeopatika by pomoct mohla. mě osobně i mému synovi už hodně pomohla. Jenže to chce sehnat homeopata který vám řekne co a v jakem množství brát. Nám tedy v poslední době hodně pomohlo colostrum.

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 30.01.17 08:07

A nemuze mit nejakou alergii treba na roztoce? Nez pujdete na imuno, mezitim muzes zkusit zvysit hygienu luzka (vyprat/vysat matraci, rost, vyprat periny a povleceni na 60st…) a mistnosti, treba to trochu pomuze. :think:
A venku kasle moc? Nebo ji vadi jen ty zmeny teplot: z tepla do zimy a naopak? Jinak myslim, ze jit ven je dulezite: posiluje imunitu a hlavne nedycha jen ten vysuseny vzduch v mistnosti.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 30.01.17 08:17

Kromě imuna se objednejte ještě na alergologii.

-Evka-
Závislačka 3690 příspěvků 30.01.17 08:29

Na takový druh kašle mi pomáhají homeopatika. Na něco ne a na něco zase „jen“ homeopatika.

bape
Stálice 52 příspěvků 30.01.17 10:27

A to chodíte k homeopatovi, nebo máte sama už něco odskoušené?

bape
Stálice 52 příspěvků 30.01.17 10:29

To je spojená ordinace imunologie-alergologie.

bape
Stálice 52 příspěvků 30.01.17 10:41
@kristynava píše:
Myslím že homeopatika by pomoct mohla. mě osobně i mému synovi už hodně pomohla. Jenže to chce sehnat homeopata který vám řekne co a v jakem množství brát. Nám tedy v poslední době hodně pomohlo colostrum.

já právě pořád nevím, :roll: poblíž žádného ani nemáme a finančně je to asi dost nákladné co? myslíte že nemá cenu zkusit něco jen tak že mi to poradí třeba v lékárně? teď jsme byli na kontrole a dr. nás zkouší protlačit na dřívější termín na tu imunologii, tak snad to klapne :? uvidím co nám tam řeknou

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 11:08
@bape píše:
Dobrý den prosím o radu, malá 5 let má od začátku prosince vybrané 2× atb a nepřestává jí kašel. na poslechu nic nemá, zahleněná už také není, doktorka nás už vyslala na imunologii, ale tak mají termín až v březnu:-(od začátku prosince byla ve školce jen 2 dny, jinak je doma, kašle hlavně po ránu suchým kašlem, vyzkoušeli jsme už snad všechny kapičky, sirupy, ventolin, inhalace vicentky a pořád to nechce přejít:-(je mi jí líto, ani ven chudák nechodí, vždy se ještě víc rozkašle, myslíte že by mohli pomoct homeopatika? moc na to nevěřím, ale jsem už ochotná vyzkoušet cokoli..

Dávala bych Zodac (ale je až od 6) nebo jeho nějakou alternativu pro menší děti. Třeba Aerius. Pokud kašle večer, tak 1/2 dithiadenu. Dcera měla vleklý suchý kašel a pomohl jí homeopatikum Homeovox. Zabral i synovi. Jinak je normální, že ty kašle mají dlouhé doznívání a trvá několik týdnů, než se jich člověk úplně zbaví. Pomáhá hodně pít, popíjet vincentku, často větrat, šátek na krk…

-Evka-
Závislačka 3690 příspěvků 30.01.17 11:57

@bape Kdysi mi je doporučil nějaký lékař, který se tím zabýval. Od té doby je při stejných problémech používám stále.

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 30.01.17 13:00

Z homeopatik hodně pro dcery při suchém kašli používám sirup Drosetux. Už je dokonce myslím schválený SÚKL jako lék.

kristynava
Stálice 81 příspěvků 30.01.17 13:40
@bape píše:
já právě pořád nevím, :roll: poblíž žádného ani nemáme a finančně je to asi dost nákladné co? myslíte že nemá cenu zkusit něco jen tak že mi to poradí třeba v lékárně? teď jsme byli na kontrole a dr. nás zkouší protlačit na dřívější termín na tu imunologii, tak snad to klapne :? uvidím co nám tam řeknou

My za homeopatkou dojížděli. Je to finančně náročnější, ale když jsem to pak přepočítala na léky atd které jsem do toho vrazila tak to vyšlo finančně stejně. Nebo bych zkusila i nějkou bylinkářku, která udělá čaj přímo na daný problém. určitě bych ale doma zvlhčovala vzduch. To suché teplo kašli taky moc nepomáhá…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >