Homeopatika na těhotenské ranní nevolnosti

Anonymni
23.7.07 10:07

Homeopatika na těhotenské ranní nevolnosti

Holky homeopatičky,

jsou nějaká homeopatika na ranní těhotenské nevolnosti? V prvním těhotenství jsem tím netrpěla, ale teď je umění přetrpět čas od 7 do 10 hod. Navíc pracuju a dost mě to obtěžuje - zatím nechci, aby se to vědělo.
Proto taky píšu jako anonymní :-)

Děkuji za každou radu

Anonymní, zatím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

536
23.7.07 10:49

Musíš trošku popsat symptomy… jak ta nevolnost vypadá (bolesti, nucení na zvracení, zvracení), jestli ji něco vyvolává (pachy, pokrmy…) a jestli se něčím zlepšuje.
Nebylo by marné, kdybys přidala pár slov o sobě… tzn. jak se cítíš, jak bereš současné těhotenství, jestli bylo plánované nebo náhodou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.7.07 11:06

Děkuju za rychlou reakci.
Těhotenství je plánované a chtěné. Cítím se dobře, jsem pouze víc unavená a očas náladová.
Pachy mi nevadí, zatím nevolnost vyvolalo vždy jídlo - pečivo a čaj (s čímkoliv, suché taky), přichází to těsně po snídani. Nesnídat nejde, protože když se při pocitu hladu nenajím, tak je mi zase špatně z hladu (to mám, i když nejsem těhotná). Projevuje se to nucením na zvracení a zběsilým úprkem na WC … Po 10 hod se to postupně zlepšuje, zůstává pouze žaludek jako na vodě - jako stavy po opici. Ve 12 hod už normálně obědvám a většinou mám i chuť k jídlu. Celé dopoledne jsem z toho zvracení zesláblá, bledá, nohy papírové, kruhy pod očima. S takovou to na mě hned poznají, už se několik lidí ptalo …
Doma mi špatně nebylo, ale o víkendu vstávám později a nesedím od rána u počítače :-( Jsem asi 7tt, u doktora jsem ještě nebyla.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.7.07 11:18

a co na tyden dva nez se ti tehustavy ustali ci nikoliv zustat doma na neschopence? :roll: aspon by si to trochu vychytala a v praci muzes argumentovat strevni chripkou…to je takovy napad…

• Nahlásit
  • Citovat
536
23.7.07 12:37

Sepia C9, 3× denně 1 kuličku vycumlat, 15 min. před a po nic nejíst, nepít, při zlepšení postupně vy:,–(it. Je možné, že bude nutná udržovací dávka 1× denně, třeba 14 dní, 3 týdny. Musíš to vyzkoušet, jak budeš reagovat.
Když by to neudělalo nic do tří dnů, tak se ozvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.7.07 13:06

Děkuji, jdu to koupit a dám vědět.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
5137
23.7.07 16:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
23.7.07 20:50

Janko
v návaznosti na Tvůj odkaz bych chtěla varovat před „preventivním“ užíváním homeopatik jako příprava na porod (lék je nutné podávat na základě symptomů, které odpovídají obrazu určitého léku), případně před laickou indikací během porodu. Paradoxně si může budoucí maminka spíš uškodit než pomoci. Předporodní příprava a homeopatické vedení porodu patří do rukou zkušeného homeopata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7840
23.7.07 23:00

vybráno z http://www.vegetarian.cz/…armacie.html
Hřebíček je nejlepším lékem pro kontrolu zvracení u těhotných.
Rozmělníme 5 gramů hřebíčku a vaříme s 125 ml vody tak dlouho, dokud se voda z 1/2 nevyvaří, pak přecedíme. Podáváme 1 - 2 lžičky ještě teplého odvaru s cukrem. Je-li třeba, můžeme podávat 4 - 5× denně po 4 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama