Reklama

Homeopatika na tvorbu mléka - datum spotřeby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 07.01.17 21:17
Homeopatika na tvorbu mleka ,datum spotreby

Ahojky potrebuju radu.Mam doma otevrena homeopatika na tvorbu mleka. Pouzivala jsem zhruba pred peti mesici.Opet se mi tvori malo mleko. Obal na homeopatikach mam setreny a nevim zda je stale muzu pouzivat. A nebo je nejaka doporucena doba dokdy se smi uzivat po jejich otevreni? Vidim tam jen EXP:3/2021 ale nevim jiste. A stejne pokud by to tak bylo, tak nevim jestli po otevreni maji nejakou trvanlivost. A nebo se smi uzivag po otevreni treba i za rok? Nevite prosim nekdo? Dekuji

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5262 příspěvků 07.01.17 21:20

@makynkamalinka Určitě je můžeš bez obav používat.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 07.01.17 21:21

Cukr se nekazi :jazyk: :lol:

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 07.01.17 21:33

@AliTad děkuji jdu si dát dávku:)

ksafnika
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 07.01.17 21:51
@Helileli píše:
Cukr se nekazi :jazyk: :lol:

Presne tak. 8) A EXP 3/2021 je snad jasne, casu dost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama