Reklama

Homeopatika na zklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 23.03.18 15:27
Homeopatika na zklidneni

Ahoj vsem.
Mam 20mes. kluka, ktery snad od narozeni extra rve.
Ma i hystericky rev na pul az 3/4hod. ktery nejde nicim zastavit (pochovanim, zabavenim, nechanim samotneho, studenou vodou…)jen vyckat, nez se vyrve a odpadne.
Sousedi si na me stezuji a ja uz jsem vycerpana. Rveme kvuli boleni, zakazum, lehkemu NE, lehkemu padu, kdyz neco nejde hned a dost casto to vzroste v hysterii. Slysela jsem od zname, ze existuji nejaka hometika na zklidneni. Mate zkusenost a myslite, ze by to v mem pripade zabralo ci jine doporuceni? :-(

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 23.03.18 15:29

Vim o cipku viburcol ale to asi nebude ono.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.03.18 15:37

Belladona, pulsatila… záleží ale na více věcech, pročti si popis jednotlivých homeopatik a napasuj na typ svého chlapečka. Držím palce

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.03.18 15:38
@Elen8 píše:
Vim o cipku viburcol ale to asi nebude ono.

vibrucol jsem dávala u rostoucích zoubků, na zklidnění ne

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.03.18 15:38

Ještě mě napadá i Sulfur, ale těžko radit univerzální homeopatika, to záleží na obrazu toho, komu budou podávány

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 23.03.18 15:53

Studenou vodou? jakože když brečí tak ho osprchuješ?? 8o
poradila bych ti bylinky - čaj, možná i nějaké kapky, zkus pohledat na netu.

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 23.03.18 16:00

Já na zklidnění dávala chamomillu, vždy když se dcera začala vztekat a brečet, když nebylo po jejím, tak jsem lupla tři kuličky a za chvilku byl klid, mám pocit, že v tomhle věku to bylo nejhorší :zed:

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 23.03.18 16:03

@aiwwa ne osprchovat, bud umyt oblicej ci na temeno hlavy. To mi bylo hodne doporuceno, kdyz je ve velikem tranzu

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 16554 příspěvků 23.03.18 16:11
@Sandy2805 píše:
@aiwwa ne osprchovat, bud umyt oblicej ci na temeno hlavy. To mi bylo hodne doporuceno, kdyz je ve velikem tranzu

aha, já si totiž pamatuju z dětství, jak brácha párkrát při hysterickém záchvatu skončil ve sprše, normálně si to pamatuju jako hrůzný zážitek, ale byla jsem prý malá

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10024 příspěvků 23.03.18 16:21

@aiwwa bracha takhle skončil v sudu na dešťovou vodu. Ale on by se snad jinak v tom afektu udusil - byl uz úplně fialový. Tohle zabralo. Svým klukům taky namacim tyl ledovou vodou - ono je to uklidňuje

verisa
Stálice 76 příspěvků 16.04.18 07:16

Sedatif PC

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >