Homeopatika na zklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 23.03.18 15:27
Homeopatika na zklidneni

Ahoj vsem.
Mam 20mes. kluka, ktery snad od narozeni extra rve.
Ma i hystericky rev na pul az 3/4hod. ktery nejde nicim zastavit (pochovanim, zabavenim, nechanim samotneho, studenou vodou…)jen vyckat, nez se vyrve a odpadne.
Sousedi si na me stezuji a ja uz jsem vycerpana. Rveme kvuli boleni, zakazum, lehkemu NE, lehkemu padu, kdyz neco nejde hned a dost casto to vzroste v hysterii. Slysela jsem od zname, ze existuji nejaka hometika na zklidneni. Mate zkusenost a myslite, ze by to v mem pripade zabralo ci jine doporuceni? :-(

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12953 příspěvků 23.03.18 15:29

Vim o cipku viburcol ale to asi nebude ono.

mischelinka
Kelišová 6501 příspěvků 23.03.18 15:37

Belladona, pulsatila… záleží ale na více věcech, pročti si popis jednotlivých homeopatik a napasuj na typ svého chlapečka. Držím palce

mischelinka
Kelišová 6501 příspěvků 23.03.18 15:38
@Elen8 píše:
Vim o cipku viburcol ale to asi nebude ono.

vibrucol jsem dávala u rostoucích zoubků, na zklidnění ne

mischelinka
Kelišová 6501 příspěvků 23.03.18 15:38

Ještě mě napadá i Sulfur, ale těžko radit univerzální homeopatika, to záleží na obrazu toho, komu budou podávány

aiwwa
Extra třída :D 12497 příspěvků 23.03.18 15:53

Studenou vodou? jakože když brečí tak ho osprchuješ?? 8o
poradila bych ti bylinky - čaj, možná i nějaké kapky, zkus pohledat na netu.

Charlie18
Kecalka 247 příspěvků 23.03.18 16:00

Já na zklidnění dávala chamomillu, vždy když se dcera začala vztekat a brečet, když nebylo po jejím, tak jsem lupla tři kuličky a za chvilku byl klid, mám pocit, že v tomhle věku to bylo nejhorší :zed:

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 23.03.18 16:03

@aiwwa ne osprchovat, bud umyt oblicej ci na temeno hlavy. To mi bylo hodne doporuceno, kdyz je ve velikem tranzu

aiwwa
Extra třída :D 12497 příspěvků 23.03.18 16:11
@Sandy2805 píše:
@aiwwa ne osprchovat, bud umyt oblicej ci na temeno hlavy. To mi bylo hodne doporuceno, kdyz je ve velikem tranzu

aha, já si totiž pamatuju z dětství, jak brácha párkrát při hysterickém záchvatu skončil ve sprše, normálně si to pamatuju jako hrůzný zážitek, ale byla jsem prý malá

Tichošlápek
Echt Kelišová 8197 příspěvků 23.03.18 16:21

@aiwwa bracha takhle skončil v sudu na dešťovou vodu. Ale on by se snad jinak v tom afektu udusil - byl uz úplně fialový. Tohle zabralo. Svým klukům taky namacim tyl ledovou vodou - ono je to uklidňuje

verisa
Stálice 73 příspěvků 16.04.18 07:16

Sedatif PC

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama