Homeopatika na zklidnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 23.03.18 15:27
Homeopatika na zklidneni

Ahoj vsem.
Mam 20mes. kluka, ktery snad od narozeni extra rve.
Ma i hystericky rev na pul az 3/4hod. ktery nejde nicim zastavit (pochovanim, zabavenim, nechanim samotneho, studenou vodou…)jen vyckat, nez se vyrve a odpadne.
Sousedi si na me stezuji a ja uz jsem vycerpana. Rveme kvuli boleni, zakazum, lehkemu NE, lehkemu padu, kdyz neco nejde hned a dost casto to vzroste v hysterii. Slysela jsem od zname, ze existuji nejaka hometika na zklidneni. Mate zkusenost a myslite, ze by to v mem pripade zabralo ci jine doporuceni? :-(

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12977 příspěvků 23.03.18 15:29

Vim o cipku viburcol ale to asi nebude ono.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.03.18 15:37

Belladona, pulsatila… záleží ale na více věcech, pročti si popis jednotlivých homeopatik a napasuj na typ svého chlapečka. Držím palce

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.03.18 15:38
@Elen8 píše:
Vim o cipku viburcol ale to asi nebude ono.

vibrucol jsem dávala u rostoucích zoubků, na zklidnění ne

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 23.03.18 15:38

Ještě mě napadá i Sulfur, ale těžko radit univerzální homeopatika, to záleží na obrazu toho, komu budou podávány

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 23.03.18 15:53

Studenou vodou? jakože když brečí tak ho osprchuješ?? 8o
poradila bych ti bylinky - čaj, možná i nějaké kapky, zkus pohledat na netu.

Charlie18
Kecalka 260 příspěvků 23.03.18 16:00

Já na zklidnění dávala chamomillu, vždy když se dcera začala vztekat a brečet, když nebylo po jejím, tak jsem lupla tři kuličky a za chvilku byl klid, mám pocit, že v tomhle věku to bylo nejhorší :zed:

Sandy2805
Kecalka 126 příspěvků 23.03.18 16:03

@aiwwa ne osprchovat, bud umyt oblicej ci na temeno hlavy. To mi bylo hodne doporuceno, kdyz je ve velikem tranzu

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 23.03.18 16:11
@Sandy2805 píše:
@aiwwa ne osprchovat, bud umyt oblicej ci na temeno hlavy. To mi bylo hodne doporuceno, kdyz je ve velikem tranzu

aha, já si totiž pamatuju z dětství, jak brácha párkrát při hysterickém záchvatu skončil ve sprše, normálně si to pamatuju jako hrůzný zážitek, ale byla jsem prý malá

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 23.03.18 16:21

@aiwwa bracha takhle skončil v sudu na dešťovou vodu. Ale on by se snad jinak v tom afektu udusil - byl uz úplně fialový. Tohle zabralo. Svým klukům taky namacim tyl ledovou vodou - ono je to uklidňuje

verisa
Stálice 74 příspěvků 16.04.18 07:16

Sedatif PC

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama