Homeopatika ne těhotenské nevolnosti

1230
25.5.17 09:42

Homeopatika ne těhotenské nebolnosti

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat všech, které máte zkušenosti s homeopatiky a tehu nevolnostmi. Mě bylo od cca 6tt šílené zle, ale nezvracela jsem, jen jednou. Hledala jsem vše možné na webu a dočetla se o hemeopatikach. Volala jsem tedy homeopatce, ze se k ji chci objednat. Rovnou do Tel mi řekla, že ať si koupím Ipecacuanha 9CH. Učinila jsem tak a dnes je to třetí den co je užívám. Ještě jsem si koupila vitamíny a minerály od elastiq. Už první den jsem cítila, že mi bylo nejhůř až později k veceru než normálně. Druhý den zas o něco později a dnes ráno mi bylo o mnoho lépe. Žádné točení žaludku až v krku. Úplně fit se necítím, ale je mi o mnoho lépe. Nechutenství ještě trochu je, ale už sním i něco jinyho než jen housku.
Chci se tedy zeptat zda mate někdo také dobrou zkušenost a pomohlo a nevratilo se.
Určitě homeo ještě budu brát tak týden a pak uvidím dle situace. Pevně věřím, že už se mi nevrátí to co mě provázelo minulý týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

277
25.5.17 10:29

Ahoj, mě teda v těhotenství moc homeopatika nezabrala, měla jsem cocculus 9, ale naordinovala jsem si ho sama, dle příznaků, mám knížku. Jinak na různé virózy nepoužívám nic jiného. Dcera (22 měsíců) ještě neměla klasický lék. Nedám na ně dopustit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
25.5.17 10:39

Jj, já právě vždy používala na dceru, zoubky, očkování a vždy dle mě zabralo. Ale u těch dětí člověk divný neví. Teď vidím na sobě, že je opravdu lépe tsk doufám, že to vydrží. Pokud ano, budu nadšená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 11:03

Jezis..ja vystridala co se dalo..ale stejne jsem do 19tydne zvracela 18× denne..bylo mi blbe uz jenom z pohledu na jidlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama