Homeopatika po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 21:29
Homeopatika po porodu

Zdravim holky,
mam dotaz obzvlaste pro ty, ktere maji zkusenosti s homeopatiky. Slysela jsem na ne spousty chvaly a rada bych nejake po porodu vyzkousela, aby se me telo aspon trochu zbrchalo. Mate nejake doporuceni, jake jsou nejlepsi? Budu rada i za kazdou zkusenost, jak na vas ucinkovaly a zda pomohly, velice dekuju :andel:

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16470 příspěvků 05.02.17 21:37

Mám dojem, že se doporučuje arnica montana 9ch, urychluje celkové hojení :think: v lékárnách mají od Boironu i speciální brožurku pro maminky, kde to všechno najdeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 22:06

@pe-terka Dekuju, poptam se :hug:

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 05.02.17 22:21

Mám předepsaný Traumeel na migrénu, Dr. říkala, že když budu brát pilule tak 10 dní po porodu, urychlí se hojení poranění (plus by mi to mělo pomoct od návalu bolehlavů, kojení je na tohle zlý). Tak koukni :) Nevím jen, zda je volně prodejný. Já to určitě vyzkouším!

medunka23
Kelišová 7053 příspěvků 05.02.17 23:26

Ja užívala dle tohoto odkazuhttp://www­.vseprozdravi­.cz/homeopati­ka-monokomponentni/te­hotenstvi-a-kojeni.html A sice jsem byla po sekci, ale moc mi to pomohlo při hojení. Užívala jsem arnicu a tu na rezne rány. Za mě opravdu doporučuji, mám srovnání s prvním porodem, to byla sice akutní sekce, ale tentokrát jsem byla fit a zhojena daleko rychleji

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.02.17 04:01

Homeopatika jsou jen obyčejné placebo, založené jen nějaké energetické stopě. je úplně jedno, které si dáte, hlavně, že tomu věříte

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 06.02.17 08:03

@AlenaSu Na tohle jsme čekali, ještě, že někdo konečně udělal osvětu :-D

AlenaSu
Kecalka 400 příspěvků 06.02.17 09:04

@Žena Vlk no jo, to víte, někdo to být musí :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >