Homeopatika po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 21:29
Homeopatika po porodu

Zdravim holky,
mam dotaz obzvlaste pro ty, ktere maji zkusenosti s homeopatiky. Slysela jsem na ne spousty chvaly a rada bych nejake po porodu vyzkousela, aby se me telo aspon trochu zbrchalo. Mate nejake doporuceni, jake jsou nejlepsi? Budu rada i za kazdou zkusenost, jak na vas ucinkovaly a zda pomohly, velice dekuju :andel:

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17272 příspěvků 05.02.17 21:37

Mám dojem, že se doporučuje arnica montana 9ch, urychluje celkové hojení :think: v lékárnách mají od Boironu i speciální brožurku pro maminky, kde to všechno najdeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 22:06

@pe-terka Dekuju, poptam se :hug:

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 05.02.17 22:21

Mám předepsaný Traumeel na migrénu, Dr. říkala, že když budu brát pilule tak 10 dní po porodu, urychlí se hojení poranění (plus by mi to mělo pomoct od návalu bolehlavů, kojení je na tohle zlý). Tak koukni :) Nevím jen, zda je volně prodejný. Já to určitě vyzkouším!

medunka23
Kelišová 7317 příspěvků 05.02.17 23:26

Ja užívala dle tohoto odkazuhttp://www­.vseprozdravi­.cz/homeopati­ka-monokomponentni/te­hotenstvi-a-kojeni.html A sice jsem byla po sekci, ale moc mi to pomohlo při hojení. Užívala jsem arnicu a tu na rezne rány. Za mě opravdu doporučuji, mám srovnání s prvním porodem, to byla sice akutní sekce, ale tentokrát jsem byla fit a zhojena daleko rychleji

AlenaSu
Kecalka 440 příspěvků 06.02.17 04:01

Homeopatika jsou jen obyčejné placebo, založené jen nějaké energetické stopě. je úplně jedno, které si dáte, hlavně, že tomu věříte

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 06.02.17 08:03

@AlenaSu Na tohle jsme čekali, ještě, že někdo konečně udělal osvětu :-D

AlenaSu
Kecalka 440 příspěvků 06.02.17 09:04

@Žena Vlk no jo, to víte, někdo to být musí :lol: :lol:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Válka o miliony: Syn Ladislava Smoljaka obviňuje Svěráka s Kotkem

O svá dědická práva se bije syn Ladislava Smoljaka Filip. Ten je ve sporu s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >