Reklama

Homeopatika po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 21:29
Homeopatika po porodu

Zdravim holky,
mam dotaz obzvlaste pro ty, ktere maji zkusenosti s homeopatiky. Slysela jsem na ne spousty chvaly a rada bych nejake po porodu vyzkousela, aby se me telo aspon trochu zbrchalo. Mate nejake doporuceni, jake jsou nejlepsi? Budu rada i za kazdou zkusenost, jak na vas ucinkovaly a zda pomohly, velice dekuju :andel:

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 05.02.17 21:37

Mám dojem, že se doporučuje arnica montana 9ch, urychluje celkové hojení :think: v lékárnách mají od Boironu i speciální brožurku pro maminky, kde to všechno najdeš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.17 22:06

@pe-terka Dekuju, poptam se :hug:

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 05.02.17 22:21

Mám předepsaný Traumeel na migrénu, Dr. říkala, že když budu brát pilule tak 10 dní po porodu, urychlí se hojení poranění (plus by mi to mělo pomoct od návalu bolehlavů, kojení je na tohle zlý). Tak koukni :) Nevím jen, zda je volně prodejný. Já to určitě vyzkouším!

medunka23
Kelišová 6770 příspěvků 05.02.17 23:26

Ja užívala dle tohoto odkazuhttp://www­.vseprozdravi­.cz/homeopati­ka-monokomponentni/te­hotenstvi-a-kojeni.html A sice jsem byla po sekci, ale moc mi to pomohlo při hojení. Užívala jsem arnicu a tu na rezne rány. Za mě opravdu doporučuji, mám srovnání s prvním porodem, to byla sice akutní sekce, ale tentokrát jsem byla fit a zhojena daleko rychleji

AlenaSu
Kecalka 361 příspěvků 06.02.17 04:01

Homeopatika jsou jen obyčejné placebo, založené jen nějaké energetické stopě. je úplně jedno, které si dáte, hlavně, že tomu věříte

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 06.02.17 08:03

@AlenaSu Na tohle jsme čekali, ještě, že někdo konečně udělal osvětu :-D

AlenaSu
Kecalka 361 příspěvků 06.02.17 09:04

@Žena Vlk no jo, to víte, někdo to být musí :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama