Homeopatika pro děti - tip na knihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 93 příspěvků 21.04.18 13:08
Homeopatika pro děti - tip na knihu

Ahoj,
Máte tip na knihu o homeopatikach pro děti? Díky.

Reklama

Reakce:

Charlie18
Kecalka 260 příspěvků 21.04.18 20:17

Jak léčit děti homeopatií od Holuba.

claireg
Stálice 93 příspěvků 21.04.18 20:25

@Charlie18 Na tu jsem měla zrovna zálusk, tak jsem ráda, že je dobrá. Děkuji.

kattyy1
Povídálka 38 příspěvků 22.06.18 22:57

Homeopatika jsou podvod, je to prakticky jenom cista voda, vydelavaji na hlupacich no. Jediny ucinek homeopatika muze byt jen placebo efekt.

Charlie18
Kecalka 260 příspěvků 23.06.18 09:33

Nechápu tento příspěvek, proč má někdo potřebu psát takové nesmysly. 1. to není k tématu a 2. to nikoho v této diskuzi nezajímá.
Já mám s homeopatiky jen dobrou zkušenost, pomohly mi v těhotenství, kdy mi chtěl lékař dát atb, pomohly mému psovi a hlavně od narození homeopatiky léčím své dítě. A i v případě, že by se mělo jednat jen o placebo, jako že se nejedná, tak je to pořád lepší varianta než do sebe cpát klasické léky. Ale nevím, jak miminku nebo zvířeti vysvětlit, že je to jen placebo a musí věřit, že to pomůže.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama