Reklama

Homeopatika pro děti - tip na knihu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

claireg
Stálice 95 příspěvků 21.04.18 13:08
Homeopatika pro děti - tip na knihu

Ahoj,
Máte tip na knihu o homeopatikach pro děti? Díky.

Reklama

Reakce:

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 21.04.18 20:17

Jak léčit děti homeopatií od Holuba.

claireg
Stálice 95 příspěvků 21.04.18 20:25

@Charlie18 Na tu jsem měla zrovna zálusk, tak jsem ráda, že je dobrá. Děkuji.

kattyy1
Povídálka 38 příspěvků 22.06.18 22:57

Homeopatika jsou podvod, je to prakticky jenom cista voda, vydelavaji na hlupacich no. Jediny ucinek homeopatika muze byt jen placebo efekt.

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 23.06.18 09:33

Nechápu tento příspěvek, proč má někdo potřebu psát takové nesmysly. 1. to není k tématu a 2. to nikoho v této diskuzi nezajímá.
Já mám s homeopatiky jen dobrou zkušenost, pomohly mi v těhotenství, kdy mi chtěl lékař dát atb, pomohly mému psovi a hlavně od narození homeopatiky léčím své dítě. A i v případě, že by se mělo jednat jen o placebo, jako že se nejedná, tak je to pořád lepší varianta než do sebe cpát klasické léky. Ale nevím, jak miminku nebo zvířeti vysvětlit, že je to jen placebo a musí věřit, že to pomůže.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >