Homeopatika pro miminko na snížení žaludečních šťáv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Syfonka
Povídálka 18 příspěvků 25.02.18 19:06
Homeopatika pro miminko na snížení žaludečních šťáv

Ahoj, mám dvouměsíčního chlapečka a byl mu diagnostikován reflux. On sice neublinkavá, ale máme pravidelné stavy, kdy se dáví žaludečníma šťávama, vždy mu to vyteče nosem, děje se mu to pravidelně navečer a pak k ránu. Doktor mi jen doporučil Nutriton, což pro nás dle mého úsudku ztrácí význam, jelikož se to děje tři hodiny po kojení. Tak mě napadly zkusit nějaká homeopatika, taky ho hodně po tom strašně pálí žáha. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Charlie18
Kecalka 247 příspěvků 26.02.18 07:58

Ahoj, v tomhle případě bych se spíš obrátila na odborníka. Můžeš zkusit svethomeopatie.cz musíš se zaregistrovat, ale poradna je zdarma a je tam přímo pediatr. Mě už mockrát pomohli :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama