Homeopatika pro miminko na snížení žaludečních šťáv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Syfonka
Povídálka 18 příspěvků 25.02.18 19:06
Homeopatika pro miminko na snížení žaludečních šťáv

Ahoj, mám dvouměsíčního chlapečka a byl mu diagnostikován reflux. On sice neublinkavá, ale máme pravidelné stavy, kdy se dáví žaludečníma šťávama, vždy mu to vyteče nosem, děje se mu to pravidelně navečer a pak k ránu. Doktor mi jen doporučil Nutriton, což pro nás dle mého úsudku ztrácí význam, jelikož se to děje tři hodiny po kojení. Tak mě napadly zkusit nějaká homeopatika, taky ho hodně po tom strašně pálí žáha. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Charlie18
Kecalka 260 příspěvků 26.02.18 07:58

Ahoj, v tomhle případě bych se spíš obrátila na odborníka. Můžeš zkusit svethomeopatie.cz musíš se zaregistrovat, ale poradna je zdarma a je tam přímo pediatr. Mě už mockrát pomohli :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama