Reklama

Homeopatika pro miminko na snížení žaludečních šťáv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Syfonka
Povídálka 18 příspěvků 25.02.18 19:06
Homeopatika pro miminko na snížení žaludečních šťáv

Ahoj, mám dvouměsíčního chlapečka a byl mu diagnostikován reflux. On sice neublinkavá, ale máme pravidelné stavy, kdy se dáví žaludečníma šťávama, vždy mu to vyteče nosem, děje se mu to pravidelně navečer a pak k ránu. Doktor mi jen doporučil Nutriton, což pro nás dle mého úsudku ztrácí význam, jelikož se to děje tři hodiny po kojení. Tak mě napadly zkusit nějaká homeopatika, taky ho hodně po tom strašně pálí žáha. Máte prosím někdo nějaké zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 26.02.18 07:58

Ahoj, v tomhle případě bych se spíš obrátila na odborníka. Můžeš zkusit svethomeopatie.cz musíš se zaregistrovat, ale poradna je zdarma a je tam přímo pediatr. Mě už mockrát pomohli :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >