Homeopatika pro silnější a krásnější vlasy

Miaaaa
23.4.17 09:18

Homeopatika pro silnější a krásnější vlasy

Ahoj, v homeopatii se nevyznám, ale kdysi mi kamarádka poradila šampon (už si nepamatuju název), po kterém moje jemné vlasy byly takové pevnější, kdysi ještě s kamarádkou zkoušely takové tobolky, po kterých měly obě dvě (mají jiný typ vlasů) vlasy na pohled strašně moc krásné a prý přestaly i vypadávat a byl vidět výrazný rozdíl, akorát si nemůže ani jedna vzpomenout na název, neznáte nějaké podobné homeopatikum, které by mi pomohlo zpevnit vlasy a aby vypadaly lépe? No a omlouvám se za asi hloupý dotaz, ale hometopatika může užívat bez rozdílu každý? Nebo jsou tam i nějaké kontraindikace? Děkuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4877
23.4.17 09:20

To se pridávám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
23.4.17 10:44

@Miaaaa Nebyl to Revalid? Ja osobne sampony stridam. Bione Cosmetics sampon s keratinem a obilnymi klicky je super + ten samy kondicioner. A protoze mi ted po porodu zase pekelne padaji, tak jim pripravek Perfect Hair /je v tom methionin/ a Biosil Plus - oboji jsou potravinove doplnky k dostani v lekarne a uz mam nove male vlasky u hlavy. Sampon ted zkousim mesic jiny - Milvu s chininem. To by melo omezovat vypadavani vlasu a urychlovat rust. Zatim tezko soudit. Vlasy mi urcite padaji o pulku mene po tech vitaminech. Nemuzou se ale pri kojeni ani v tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2576
23.4.17 10:47

Zkuste Revalid na 3 - 4 týdny
to není homeopatikum, a proto vcelku funguje

naopak žádné homeopatikum na "lepší vlasy " není, protože nefunguje, nemá jak
když si budete denně dávat kostku cukru pod jazyk, taky vám z toho lepší vlasy nenarostou
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
23.4.17 10:48

@JaniceB
Na Bione šampon jsem četla chválu a zrovna včera jsem ho hledala v Rosmannovi a nemají.
Dostane se běžně v drogerii? Kde ho kupuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
23.4.17 10:54

@Konnny Pres internet. Najdes treba pres heureku. Ja to nakupuji v eshopu VMD drogerie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
23.4.17 11:22

@JaniceB
aha, děkuju:) Zajímavý, že je tak levnej. Kupuju si dražší Alpecin, zpočátku jsem měla pocit pevnějších vlasů, teď jako by byl bez účinku. Zkusím objednat tedy Bione po netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 12:12

@Miaaaa Nám jako prevence pomáhá obyčejný pangamin. A v době porodu, šestinedělí a kojení byl k nezaplacení. Nebo pak skutečně homeopatika, ale tam je zapotřebí vědět více symptomů. Je jich totiž vícero. Vlasy jsou tkáň, kterou podle zákonů čínské medicíny ovlivňuje zejména dráha ledvin. Takže všechny strachy a stresy, přepracování, zvláště ty dlouhotrvající nebo náhlé, se mohou v organismu projevit právě vypadáváním vlasů. Né nadarmo se říká „vypadly mu vlasy hrůzou“, nebo „já z tebe zešedivím“. Pokud máš zájem, ozvi se mi do zpráv, neb né všichni jsou homeopatii nakloněni a považují jí pouze za kostku cukr pod jazykem nebo placebo, které stejně nefunguje, protože to nemá „potvrzený vědecký základ“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
23.4.17 14:58

Já mám dobrou zkušenost se kopřivami. A to nemyslím jako srandu. Ještě na škole jsem si vždycky o prázdninách trhala a sušila kopřivy, pak pila čaj a vlasy i jimi myla. Po pár měsících to fakt bylo znát. Dneska už jsem nějaká lenivá, nesuším a čaj nepiju. Ale asi začnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
23.4.17 15:01

@GraceM A to jsi si myla hlavu odvarem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
23.4.17 16:32

@JaniceB Jojo, odvarem. Hrst kopřiv na litr vody, nebo tak nějak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
23.4.17 17:42

@Konnny Pomohlo mi to i na padani, ale spis jsou po nem hezci vlasy. Myslim ten sampon od Bione. Uz ho pouzivam asi 3 roky. Tak ted zkousim tu Milvu sampon s chyninem…po tom by se melo padani omezit…tak zkousim, jestli dokaze neco, co vitaminy zatim nedokazaly…uplne to padani zastavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
23.4.17 18:07

@JaniceB
Už jsem si ho na té adrese objednala a k tomu vodičku Bione sos proti padání vlasů, nestojí to moc, tak to vyzkouším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13459
23.4.17 21:43

@Konnny Jo jo…no uvidis. Ja jsem s tim spokojena, jen se ti ze zacatku bude vic mastit hlava a muzou se ti vlasy zdat jako chemlon, protoze v tom nejsou silikony. Chce to urcite i ten kondicioner.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama