Homeopatika, zkušenosti, "reverzní příznaky"

196
21.9.06 21:09

Homeopatika, zkušenosti, "reverzní příznaky"

Hezky večer (den),
rada bych se zeptala těch maminek, které léčily své děti homeopatiky, na jejich zkušenosti (co léčily, jaký byl výsledek) a na tzv. homeopatické zhoršení (reverzní příznaky) - zda u nich proběhlo a jak dlouho trvalo.

Děkuju moc za reakce!

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
21.9.06 21:29

ahoj adelko,
my se u homeopatky léčíme na opakované záněty středouší, dostaly jsme pulsatilu 9 a acconitum na zklidnění psychiky. Ještě vodičku auridon do uší při začínající zánětu.
A klepu do všeho, co mám okolo, protože nejen, že nedošlo k žádnému, ani krátkodobému zhoršení stavu, ale záněty nás zatím míjejí a při každém náznaku okamžitě zabírá auridon.
Pro mou psychiku balzám.
Přeju, ať se taky léčba daří. ahoj M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
21.9.06 21:37

Makino, a ten auridon se dá koupit v lékýrně?A lze na:,–(it i bez předchozího vyšetření?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
21.9.06 22:03

tyndo, v běžné lékárně se určitě koupit nedá, já jsem ho koupila u své homeopatky, ale energy group má zásilkový obchod.
tady máš něco o audironu:
http://www.energy.sk/…/audiron.asp
vzhledem k tomu, že to není homeopatický lék, dá se podle mě užívat i bez porady s homeopatem.
já ho opravdu ve vztahu k zánětům uší považuju za zázrak:
klárka se mi třeba v noci probudila se zoufalým naříkáním, že jí bolí ouška, kápla jsem jí dvě kapky do uší a ještě pokapaný tamponek, a ráno byla naprosto v pořádku.
během 4 měsíců měla 4× zánět, 3× píchané uší a 3× atbc!! od května jsme pánbůhzaplať v pořádku. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
21.9.06 22:04

ale samozřejmě má na to, že jsme ok, vliv užívání homeopatik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
21.9.06 22:06

Makino, díky.
No u nás to je dost podobné, Adámek má pořád rýmu a do toho mu to začne.Zničeho nic začne plakat,že ho bolí ouško, a to je většinou konec-jak jedeme,hned mu to píchnou.Teď jsme byli na vyšetření na ORL a máme jít na vytržení nosní mandle.
Do toho ucha mu kapu Otobacid,trošku to má lepší,ale ten zánět stejně většinou proběhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
21.9.06 22:38

tyndo, je to přesně jako u nás, taky to začíná z rýmy a těch je ve školce štědře.
já bych ten audiron zkusila. sice stojí kolem 300, ale jako investice do zdraví dítěte je to částka zanedbatelná.
já jsem se z toho píchání doslova kácela, byla doba, kdy jsem se bála, že malá snad bude mít poškozený sluch, protože špatně slyšela. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
22.9.06 07:07

Ahoj
Já Audiron používám a není jen na záněty středního ucha. Je třeba na uhry. Manžel si jej pochvaluje, když mu začíná pupínek, tak potírá a vůbec nic mu nevyleze. Taky je na opary, popáleniny, škrábance a kousnutí hmyzem. Docela dost používám přípravky firmy Enegy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
22.9.06 13:48

Lucko, taky si ho zkouším dávat na afty, protože ty mě momentálně dost trápí.
Co ještě používáš? Já citrogrep a probiotika. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10348
29.9.16 13:21

Máte zkušenosti s homeopatiky? Zajímají mě konkrétní případy - kdy pomohla/nepomohla, co konkrétně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23120
29.9.16 13:37

Já mám s homeopatiky zkušenost teď úplně čerstvou, byli sme u homeopatky cca před třemi týdny.
Nechci tu vypisovat absolutní detaily, každopádně mě nejvíc trápila alergie na roztoče, malej už rok bral zodac (10kpk dvakrát denně) a přišel mi takovej stabilně otupělej :zed:
Po třech týdnech homeopatie a vysazení zodacu je dítko ve výborné psychické pohodě, klidnější (vztekání) a zároveň akčnější a alergie je pod kontrolou (mám od homeopatky „slíbeno“ :lol: že to vyřešíme úplně :lol: ).
Jsem nadšená :palec: ale samozřejmě více ukáže čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23120
29.9.16 13:39

A mojí sestře (už je skoro dospělá) v dětství tato homeopatka dokázala vyřešit sveřepý atopický exém a molusky. Srovnala jí i imunitu, první antibiotika měla jako třináctiletá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10348
29.9.16 13:48

@Mar__tanka1983 To je super. A co konkrétně jste dávali? Tři týdny je krátká doba na to, že to tak zabralo. A na ekzém. To je super.
Zrovna dneska jsem narazila v jiné diskuzi na názor, že je homeopatie nesmyslná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3803
29.9.16 13:49

Já mám čerstvou zkušenost u dcery. Opravdu jsem moc věřila, že homeopatie zabere, ale žádný zázrak se nekonal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10348
29.9.16 13:54

@cverunka Co konkrétně jste řešili? Já už taky za sebou zkušenost mám a zázrak se také nekonal. Dala jsem tomu další šanci a doufám, že to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama