Homeopatikum Ricinus Communis - zastavení laktace - působí?

Anonymni
26.11.08 19:48

Homeopatikum Ricinus Communis - zastaveni laktace - pusobi ?

Milé maminky, chci se zeptat na vase zkusenosti s tímto homeopatikem. Vsude se pise, ze pusobi okamzite nebo po vybrati max.7 davek, ja jsem si vzala uz 8 a mam pocit, ze mam stale dostatek mlika. Je pravda ze ditko si o mlicka rika mene casteji pres den, ale v noci je to snad hur nez predtim. Tak mam pochybnosti jestli to na nas vubec nejak funguje..nechtela jsem brat injekci , jsem spis za alternat.medicinu, no tentokrat nas asi sklamala :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
26.11.08 19:58

Ono podle toho, kolik ho bereš a jaké číslo. jestli 9, nebo 15.. 15 je na zastavení laktace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.11.08 20:01

Ahoj,já používala na zastavení laktace Lac caninum 30CH a zabralo mi to.Tak zkus ten.Ten Ricinus communis 30 CH na nás taky nefungoval.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.11.08 20:14

Beru redeni 30Ch, a uz jsem si v lekarne objednala ten druhy, tak asi zitra zkusime..mozna sme vuci tomu prvnimu imunni:))

• Nahlásit
  • Citovat
1119
26.11.08 21:35

ahoj, mám doma taky ještě zbytek ricinus 30. ale mě dr. nařídil užívat a nepřikládat, orý to jinak moc nefunguje. stimulovat a zárověň užívat toto homeo prostě prý nejde dohromady.

tak ať se daří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
26.11.08 22:54

Ahoj, co já vím, tak proslulý český bylinkář Pavel Váňa doporučuje na zastavení laktace pít čaj ze šalvěje. Ale nemám to vyzkoušené :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
27.11.08 09:10

Mně ne. Ricinus je na to, aby přestalo dítě chtít prso, prostě aby mu přestalo vonět. Mně pomohl Lac caninum 30CH. Přestala jsem úplně kojit do 14dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
6.12.08 21:49
Luca235 píše: … Mně pomohl Lac caninum 30CH. Přestala jsem úplně kojit do 14dnů.

jenom si ctu a se hlasim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
26.10.10 13:03

Maminky, muzete mi poradit? mam zakoupene oba dva leky a pry se maji uzivta dohormady. 5 tablet dvakrat denne? To mam vzit jako napr. 5 tablet zaraz rano a pet zaraz vecer? A kdy ten druhy?Na zastaveni tvorby?Moc dekuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fio
4
14.2.11 13:44

laktace

Zdravím maminky tak já mám ty jisté zkušenosti mám 30chbrala jsem to 7dnů a nic mléko mám pořád a taky málá saje,ale brala jsem 5kuliček za den pak jsem četla,že se to má brát 2× denně ráno 5 a večer 5 tak teď nevím…poradíte mi prosím bylo by jednodušší dítko odstavit kdyby mi odešlo mléko pak bych řekla že už mléčko není…malá už má 27měsíců takže už ho nepotřebuje…děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fio
4
14.2.11 13:48

můžu se zeptat jestli jste to dostala na recept,protože mně nabízela doktorka jen ricinus communis 30ch …a ten mi nepomohl mléko mám pořád…a o jiném nevěděla…a pokolika jste to brala a jak často…a přikládala jste dítko ?Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
14.2.11 13:59

Jak chcete zastavit laktaci, když stále přikládáte, necháte děti pít???
Odstavte tak, že dítě už k prsu nemá přístup, potom má cenu užít homeopatikum, 15CH, pít šalvějový čas, zavazovat prsa.

Snižovat laktaci a zároveň kojit je blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fio
4
14.2.11 18:01

co znám tak některé maminky braly homeopatikum a přikládaly a o mléko přišly takže si myslím,že to blbost není i doktorka to říkala každá žena je jen jiná a na každou to působí jinak některé to zabere jiné zase ne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Plivce
5.5.11 20:12

Zastavení kojení

Dobrý den,
už několik dnů „projíždím“ net a dostupnou literaturu a ricinus communis 30ch by měl údajně působit tak, že dítku přestane chutnat mlíčko. Na stránkách jedné laktační poradkyně se píše, tento lék zatím u starších dětí vždy zabral. Doufám že je to pravda, protože se chystám odstavit tříletou dceru která mi minulý týden na mé oznámení, že už nebudu mít pořád mlíčko, řekla: „maminko, mám moc ráda Tvoje mlíčko a jestli mě máš ráda, tak mi ho budeš dávat“. :roll: Navíc je zvyklá u kojení usínat… Dám vědět, jak jsme dopadly. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Kik
1802
5.5.11 20:22

Já jsem musela přestat z plného kojení ze dne na den a vyřešila jsem to postupným odstříkáváním. Né úplně, ale jen, aby prsa nebolela a postupně snižovat frekvenci. Trvalo to cca týden, pak možná další týden už jen 1× denně a pak konec.
Jo a taky jsem vlastně pila šalvějový čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama