Homosexuálové, přišlo vám někdy líto vaší orientace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Stálice 81 příspěvků 27.09.18 17:29
Homosexuálove, přišlo vám někdy lito vaši orientace?

Vím, že asi divna otázka, ale zajímalo by mne, jestli se někdo cítí podobě jako ja. To, že jsem na holky vím už dlouho a řekla bych, že jsem s tím smirena, život jsem si zaridila krásný s milující partnerkou a dcerou. Máme dobrou práci, hezký dum, milujeme se. Přesto k tomu vedla opravdu dlouha cesta a ne vše je zahojeno - trvale narusene vztahy v rodině, protože jsem je zklamala, odsouzení ze strany několika lidi. Nechodíme na plesy, neměla jsem nikdy klasickou svatbu, nezazila jsem to, jak vám rodina a široké okolí přeji vás vztah, takové ty komplimenty, jak vám to spolu slusi. Jsou to maličkosti, vím, ale i tak to muze člověka zamrzet.
Miluji svuj život a jsem vdecna za to, co mám. Jen si někdy říkám, že je to s odlišnou orientaci docela těžké, i když společnost se tváří, že vlastně je to uplne ok a v normě.

Reakce:
unuděná
Kelišová 5604 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 17:51
@winter.gift píše:
Vím, že asi divna otázka, ale zajímalo by mne, jestli se někdo cítí podobě jako ja. To, že jsem na holky vím už dlouho a řekla bych, že jsem s tím smirena, život jsem si zaridila krásný s milující partnerkou a dcerou. Máme dobrou práci, hezký dum, milujeme se. Přesto k tomu vedla opravdu dlouha cesta a ne vše je zahojeno - trvale narusene vztahy v rodině, protože jsem je zklamala, odsouzení ze strany několika lidi. Nechodíme na plesy, neměla jsem nikdy klasickou svatbu, nezazila jsem to, jak vám rodina a široké okolí přeji vás vztah, takové ty komplimenty, jak vám to spolu slusi. Jsou to maličkosti, vím, ale i tak to muze člověka zamrzet.
Miluji svuj život a jsem vdecna za to, co mám. Jen si někdy říkám, že je to s odlišnou orientaci docela těžké, i když společnost se tváří, že vlastně je to uplne ok a v normě.

nejsi dcera te zeny,co zde zalozila nekolik diskuzi o tom,jak je jeji dcera lesba a ona se pres to neumi prenest?Nekdo urcite dohleda…

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 27.09.18 18:05

@winter.gift Jsem hetero, ale někdy jsem se nad tím zamýšlela. Ač je naše společnost v tomhle víceméně tolerantní, tak pořád člověk asi vzbuzuje pozornost. My když se s manželem obejmeme a dáme pusu na veřejnosti nebo mě plácne po zadku, tak si toho nikdo nevšimne, ale věřím, že být to dva chlapi, tak se lidi otáčej nebo aspoň na nich spočine zrak druhých déle. Asi to máte těžké. Mám jednu známou, potkáváme se na dětských akcích, má ženu a dvě dcery a fungují v pohodě, ona se tím netají a hned všechny staví před hotovou věc, svou ženu představuje- to je moje žena a tak to všichni bereme. Pořád si myslím, že ale lesby to maj jednodušší než chlapi. Ať už v pořizování dětí, tak dvě ženy, co se drží za ruce, jsou pro společnost přijatelnější. I když to máte každopádně těžší než hetero, tak pořád dobře, že bydlíte tady a v dnešní době a ne jinde a jindy. :kytka:

winter.gift
Stálice 81 příspěvků 27.09.18 21:08

@Kfětoslava na veřejnosti si náklonnost nijak zvlášť neprojevujeme, nechci provokovat. To je další úskalí.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 27.09.18 21:10

mě štve, že nejsem bisexuál, takhle mám zúženej výběr :nevim:

winter.gift
Stálice 81 příspěvků 27.09.18 21:26

@pohledzdruhes­trany a ty jsi homo nebo hetero?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 27.09.18 21:27
@pohledzdruhes­trany píše:
mě štve, že nejsem bisexuál, takhle mám zúženej výběr :nevim:

A co teprve, kdybys byl i zoofil, to by byl výběr panečku :palec:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 27.09.18 21:28
@winter.gift píše:
@pohledzdruhes­trany a ty jsi homo nebo hetero?

On je to zde známej dívkař :lol:
Pokud se mi teda neplete s Hrozným puberťákem, ono mi tu ti chlapi splývaj :think:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 27.09.18 21:48
@Kfětoslava píše:
A co teprve, kdybys byl i zoofil, to by byl výběr panečku :palec:

takhle jsem o tom ještě nepřemejšlel :think: asi o víkendu vyrazím do ZOO to omrknout :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8382 příspěvků 27.09.18 21:48
@Kfětoslava píše:
On je to zde známej dívkař :lol:
Pokud se mi teda neplete s Hrozným puberťákem, ono mi tu ti chlapi splývaj :think:

plete, já jsem složil slib cudnosti

AnnaNuvoletta07
Kecalka 442 příspěvků 27.09.18 23:51

Společnost se bude vždy dělit na tábory; pochybuji, že by se našlo něco, na co má celá planeta bez vyjímky stejný názor. Ono je jedno, jestli má člověk zelené vlasy, nosí tenisky nebo má rád pindíky/fifinky; vždy se najde někdo, kdo to bude odsuzovat. :) :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:37

@winter.gift Mně to líto je, nikdy se se svou orientací nesmířím. Naštěstí teda o tom nikdo neví, nechci přijít o rodinu, protože nikoho jiného nemám a přece jenom občas s něčím potřebuji pomoci. Několikrát jsem se pokoušela navázat vztah se ženou, ale buď neměly vůbec zájem nebo ze začátku na mě byly milé a pak najednou začaly být zlé a ubližovaly mi a ponižovaly mě. Už to nikdy nechci zažít. Čím dál častěji poslední dobou přemýšlím o tom, že bych si našla muže. Kdysi dávno jsem měla přítele a ten na rozdíl pak od těch žen mě měl opravdu rád, byl na mě moc hodný. Já se s ním tehdy rozešla proto, že byl ošklivý, malý a chudý. :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >