Reklama

Homosexuálové, přišlo vám někdy líto vaší orientace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 74 příspěvků 27.09.18 17:29
Homosexuálove, přišlo vám někdy lito vaši orientace?

Vím, že asi divna otázka, ale zajímalo by mne, jestli se někdo cítí podobě jako ja. To, že jsem na holky vím už dlouho a řekla bych, že jsem s tím smirena, život jsem si zaridila krásný s milující partnerkou a dcerou. Máme dobrou práci, hezký dum, milujeme se. Přesto k tomu vedla opravdu dlouha cesta a ne vše je zahojeno - trvale narusene vztahy v rodině, protože jsem je zklamala, odsouzení ze strany několika lidi. Nechodíme na plesy, neměla jsem nikdy klasickou svatbu, nezazila jsem to, jak vám rodina a široké okolí přeji vás vztah, takové ty komplimenty, jak vám to spolu slusi. Jsou to maličkosti, vím, ale i tak to muze člověka zamrzet.
Miluji svuj život a jsem vdecna za to, co mám. Jen si někdy říkám, že je to s odlišnou orientaci docela těžké, i když společnost se tváří, že vlastně je to uplne ok a v normě.

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 17:51
@winter.gift píše:
Vím, že asi divna otázka, ale zajímalo by mne, jestli se někdo cítí podobě jako ja. To, že jsem na holky vím už dlouho a řekla bych, že jsem s tím smirena, život jsem si zaridila krásný s milující partnerkou a dcerou. Máme dobrou práci, hezký dum, milujeme se. Přesto k tomu vedla opravdu dlouha cesta a ne vše je zahojeno - trvale narusene vztahy v rodině, protože jsem je zklamala, odsouzení ze strany několika lidi. Nechodíme na plesy, neměla jsem nikdy klasickou svatbu, nezazila jsem to, jak vám rodina a široké okolí přeji vás vztah, takové ty komplimenty, jak vám to spolu slusi. Jsou to maličkosti, vím, ale i tak to muze člověka zamrzet.
Miluji svuj život a jsem vdecna za to, co mám. Jen si někdy říkám, že je to s odlišnou orientaci docela těžké, i když společnost se tváří, že vlastně je to uplne ok a v normě.

nejsi dcera te zeny,co zde zalozila nekolik diskuzi o tom,jak je jeji dcera lesba a ona se pres to neumi prenest?Nekdo urcite dohleda…

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 27.09.18 18:05

@winter.gift Jsem hetero, ale někdy jsem se nad tím zamýšlela. Ač je naše společnost v tomhle víceméně tolerantní, tak pořád člověk asi vzbuzuje pozornost. My když se s manželem obejmeme a dáme pusu na veřejnosti nebo mě plácne po zadku, tak si toho nikdo nevšimne, ale věřím, že být to dva chlapi, tak se lidi otáčej nebo aspoň na nich spočine zrak druhých déle. Asi to máte těžké. Mám jednu známou, potkáváme se na dětských akcích, má ženu a dvě dcery a fungují v pohodě, ona se tím netají a hned všechny staví před hotovou věc, svou ženu představuje- to je moje žena a tak to všichni bereme. Pořád si myslím, že ale lesby to maj jednodušší než chlapi. Ať už v pořizování dětí, tak dvě ženy, co se drží za ruce, jsou pro společnost přijatelnější. I když to máte každopádně těžší než hetero, tak pořád dobře, že bydlíte tady a v dnešní době a ne jinde a jindy. :kytka:

winter.gift
Stálice 74 příspěvků 27.09.18 21:08

@Kfětoslava na veřejnosti si náklonnost nijak zvlášť neprojevujeme, nechci provokovat. To je další úskalí.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 27.09.18 21:10

mě štve, že nejsem bisexuál, takhle mám zúženej výběr :nevim:

winter.gift
Stálice 74 příspěvků 27.09.18 21:26

@pohledzdruhes­trany a ty jsi homo nebo hetero?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 27.09.18 21:27
@pohledzdruhes­trany píše:
mě štve, že nejsem bisexuál, takhle mám zúženej výběr :nevim:

A co teprve, kdybys byl i zoofil, to by byl výběr panečku :palec:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 27.09.18 21:28
@winter.gift píše:
@pohledzdruhes­trany a ty jsi homo nebo hetero?

On je to zde známej dívkař :lol:
Pokud se mi teda neplete s Hrozným puberťákem, ono mi tu ti chlapi splývaj :think:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 27.09.18 21:48
@Kfětoslava píše:
A co teprve, kdybys byl i zoofil, to by byl výběr panečku :palec:

takhle jsem o tom ještě nepřemejšlel :think: asi o víkendu vyrazím do ZOO to omrknout :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 27.09.18 21:48
@Kfětoslava píše:
On je to zde známej dívkař :lol:
Pokud se mi teda neplete s Hrozným puberťákem, ono mi tu ti chlapi splývaj :think:

plete, já jsem složil slib cudnosti

AnnaNuvoletta07
Kecalka 380 příspěvků 27.09.18 23:51

Společnost se bude vždy dělit na tábory; pochybuji, že by se našlo něco, na co má celá planeta bez vyjímky stejný názor. Ono je jedno, jestli má člověk zelené vlasy, nosí tenisky nebo má rád pindíky/fifinky; vždy se najde někdo, kdo to bude odsuzovat. :) :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 16:37

@winter.gift Mně to líto je, nikdy se se svou orientací nesmířím. Naštěstí teda o tom nikdo neví, nechci přijít o rodinu, protože nikoho jiného nemám a přece jenom občas s něčím potřebuji pomoci. Několikrát jsem se pokoušela navázat vztah se ženou, ale buď neměly vůbec zájem nebo ze začátku na mě byly milé a pak najednou začaly být zlé a ubližovaly mi a ponižovaly mě. Už to nikdy nechci zažít. Čím dál častěji poslední dobou přemýšlím o tom, že bych si našla muže. Kdysi dávno jsem měla přítele a ten na rozdíl pak od těch žen mě měl opravdu rád, byl na mě moc hodný. Já se s ním tehdy rozešla proto, že byl ošklivý, malý a chudý. :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >