Honor 8x max - nákup, fungování v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mialek
Kecalka 240 příspěvků 15.10.18 09:12
Honor 8x max - nákup, fungování v ČR

Dobrý den,
prosím o radu. Vybrala jsem si nový mobil Honor 8× Max, ale v ČR se prodává pouze menší verze 8×, kde prosím jinde koupit, třeba v zahraničí, máte někdo ověřený eshop s elektronikou v Německu? A bude mi takový mobil vůbec v ČR fungovat?
Díky za Vaše rady, tipy, postřehy, M.

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19272 příspěvků 15.10.18 09:17

Ano bude fungovat. Ale pokud ho budeš chtít reklamovat, musíš tam kde jsi koupila.

Mialek
Kecalka 240 příspěvků 15.10.18 09:23

Děkuji a chápu, že bych ho musela poslat do Německa, ale pořád bude lepší jednání v Německu než třeba v Číně… A nějaký ten eshop? nebo ideálně přímo prodejna…

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 15.10.18 09:41

Podívej se na stránky Mediamarkt. De, jestli ho tam mají. Ale jinak bych ho zakoupila přímo na prodejně (nevím kde bydlíš). Jinak všechny telefony vyrobené pro EU musí fungovat ve všech státech. A neboj, i čeština v něm bude :).

Mialek
Kecalka 240 příspěvků 15.10.18 10:01

@Aduš8
Děkuji moc, jdu mrknout, prodejnu si tam najdu (snad:-), jsem ze Šumavy

Mialek
Kecalka 240 příspěvků 15.10.18 11:36

Tak bohužel na Mediamarktu není v nabídce

Vosma29
Kecalka 479 příspěvků 16.10.18 12:13

Počkala bych chvíli jestli se neobjeví na našem trhu. Prý to Honor zvažuje.

Mialek
Kecalka 240 příspěvků 16.10.18 12:54

@Vosma29 Fakt jo, to by bylo fajn, tak uvidíme :-)

Vosma29
Kecalka 479 příspěvků 16.10.18 18:44

@Mialek

Uvidíme ale někde sem to četla, že to zvažují. Docela by mě to i zajímalo aspoň na chvíli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >