Horečka 38,5 po očkování 3 měsíční miminko

7.1.20 23:21

Horečka 38,5 po očkování 3 měsíční miminko

Co můžu dělat když syrup může až za hodinu? Hlídám teplotu vetram, otiram čelo a kojim aby měl tekutiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1376
7.1.20 23:24

@Sunny.Ami u takhle maleho…co octove ponozky, svleknout sebe i mimco a telo na telo (chladit vlastnim telem). Ja jsem plasan, ja bych volala na pohotovost o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:29

U prvního očkování měl 39,4 řval ječel. Byla sem na prášky. Málem sem se sesypala. Pak sem dávala po 4hod syrup a šlo to. Druhé očkování byl jen protivný a tohle 3. To měl nejdřív prujmy pak blinkal a pak teplota a teď mu každou chvíli měřim teplotu a čekám až přijde ta hodina… Zkusím děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:31

@Sunny.Ami dcerka mela stejnou reakci po ockovani, dala jsem ji cipek na srazeni horecky. Ucinek byl viditelny velmi brzy a druhy den byla jako rybicka. Taky zalezi, zda je tech 38,5 po odectu nebo namerenych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:32

Jinak spinká nestěžuje si. Tak nevím zda ho mám budit nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:33

@Smouhaha
Ono se odecita? Kolik? Mám teploměr co se přikládá k celu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:36

@Smouhaha
Je to moje první miminko. Nemám zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:37

@Sunny.Ami ano, odecita se 0,5. Je to i kvuli tomu, ze ty cipky se davaji az od teploty 38 po odectu. Jestli spi, nechala bych ho. I tim spankem nabira sily. Ale samozrejme, pikud bys mela spatny pocit, radsi jet zbytecne na pohotovost, nez neco podcenit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
7.1.20 23:37

Měření na čele u miminek neni moc odpovídající. Lepší je v zadečku a to se pak odecita 0,5 stupně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
7.1.20 23:38

@Sunny.Ami odečítá se jen při měření v konečníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:39

@JancaS84 @kavenka ano, to jsem zapomnela zminit. Dekuji za doplneni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
7.1.20 23:40

@JancaS84 přesně nejlepší je klasický teploměr do zadečku :palec: nám ten čelní taky neměřil přesně jeden stupeň sem a druhý tam, děs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
7.1.20 23:43

@Sunny.Ami jinak miminko bych nebudila, vyvětrej místnost kde spinká a dej jen nějaké slabší pyžámko. Nám ještě docela fungovalo dát na chvilku povlečení do mrazáku nachladit ho a pak na chvilku přiložit na dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 23:43

Aha to jsem netušila. Mám jen ten čelní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1978
7.1.20 23:45
@kavenka píše:
@JancaS84 přesně nejlepší je klasický teploměr do zadečku :palec: nám ten čelní taky neměřil přesně jeden stupeň sem a druhý tam, děs

Jj mě připadá, že děti to čelo mají teplejší i normalne, teda aspon to moje. Ja na dceři teplotu poznám už bez teploměru když ji dám pusu na tvář.

Příspěvek upraven 07.01.20 v 23:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama