Horečka a červený pupínek na zádech

9.4.16 19:36

Horecka a cerveny pupinek na zadech

Ahoj holky, potrebuji poradit nebo mozna spis uklidnit. Nas syn, 1 rok, predevcirem vecer byl rozmrzely, myslela jsem, ze to jsou zoubky…namazala jsem mu je tim gelem, to zabralo, prestal knourat. Tak jsem to dal neresila. Jenze druhy den od rana horecka, vzdycky kdyz jsem mu ji srazila tak se mu objevila znovu. 39,5 apod. Celou noc taky. Od dnesniho rana je to lepsi.,.drzime se pod 38. Jenze me zneklidnilo, objevil se mu na zadach jeden cerveny pupinek. Vubec nevim co ted mam delat. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Dekuji vsem za pomoc. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1784
9.4.16 19:44

@Jeaninka zkuste pozorovat zda se nezvetsuje, nebo jich neni vic..napadly. me nestovice ale to by se rozlezalo..pokud hcky neustoupinebo nepujdou srazet tak pohotovost..mozna je pupibek a horecky shoda naod a jsou to zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 19:48

Ma ho od rana, porad stejny. Hledala jsem po tele a nikde jinde jsem nic nenasla. Taky uz premyslim nad pohotovosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
9.4.16 20:19

@Jeaninka uvidíš zítra, zda se udělají další, můžou to být neštovice.

• Nahlásit
  • Citovat
455
9.4.16 20:20

@Jeaninka Tak teď by mi víc dělala starosti ta teplota, je dost vysoká, muze dostat febrilni křeče, ten pupinek můžou byt nestovice, syn měl taky jen jeden pupinek, ještě me napadla šestá nemoc, ale to jsou horečky a osype se až přestanou a nebo to ani nemusí spolu souviset, možná jen nějaká viroza, ale na pohotovost jed už kvůli té vysoké teplotě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 21:16

No, ja jsem prave psala, ze dnes uz horecku nema…mel nejvic 37, 7. A od rana mu nabehl ten jeden pupinek nebo co to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18325
9.4.16 21:22

@Jeaninka prosim te neplas a uz vůbec nikam nejezdi, poslali by vas domu s tim, ze srazet teplotu, co jineho.Ma jeden pupínek, ktery s teplotou nemusi mit vůbec nic spolecnyho, proste pupínek, ktery se cas od casu udela kazdymu. A nebo taky muze, uvidis, zda se to bude rozlézat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 21:30

Dobre…ja si taky myslim. Snad se z tojo nevyklube nic vaznyho. Dekuji za rady, :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1784
9.4.16 22:00

@Jeaninka ja bych taky neplasila, kdyz mela mala prvne horecky lekarnice rikala ze do 38,2 u deti to neni zas takova hruza…hlavne ze se nedrzi na 39-40.skvely ze jde dolu, podle me to muze byt zuby, virozka cokoliv. HLAVNE hodne pit a bude to cajk. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
10.4.16 19:05

@Jeaninka Ahoj, tak jak to vypadá? Jsou to ty neštovice?

• Nahlásit
  • Citovat
11.4.16 10:29

Ahoj holky, tak jsme to zvladli. Pupinek sice mame porad, ale zda se mi, ze pomalu mizi. Je bez teplot. Asi to byli opravdu jen zoubky a ten pupinek jen nahoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama