Horečka bez dalších příznaků u menších dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27549
22.11.21 10:46

Horečka bez dalších příznaků u menších dětí

Jen pro zajímavost, stále mi leží v hlavě, je nějaká nemoc, kdy je jen horečka, má nějaké jméno?
Malý dva roky, od čtvrtka odpoledne přes 38, další dny odpoledne 39.3, po lécích klesla a byl ok. Jí, pije, spí relativně dobře pokud mu nevyletí teplota. Jinak nic. Rýmu nemá, kašel taky ne, to už jsme ted měli měsíc. Chodí do školky, tam byl teď 4 dny a teď zase doma. Ode dneška už je ok, takže k lékaři se neženu. Kovid to taky nebyl, šestou už měl. To je fakt nějaká nemoc, kdy má dítě jen horečku a nic víc? :nevim: jsem zmatená už z toho všeho, čekám co zase přijde k tomu.. :roll: u první tohle neznám, ta ještě letos neměla ani rýmu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4736
22.11.21 10:54

Ahoj. Tak dcera 3 roky taky chodí do školky a nemlich to samé. U nás teda zavřeli školku kvůli kovidu, ale spíš preventivně, protože se to začalo šířit na ZŠ a dochází tam ke styku učitelek. Školka uzavřena od pondělí, naposledy tam byla tedy v pátek. Ve čtvrtek večer 38, v pátek večer totéž, sobota celý den 38 a od neděle nic. Šestou už měla, covid zatím vyloučen testy. Teď je už naprosto ok a taky mi nejde do hlavy co to bylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7809
22.11.21 10:55

Myslím, že i pátá nemoc má podobný průběh jako ta šestá nebo u sedmé (ruka, noha, ústa) měl syn nejdříve teploty a až po několika dnech jsem spatřila viditelné pupínky. Po 3-4 dnech teplot jsem byla u doktorky a ta mě upozornila, že jde o tuhle nemoc, že má syn na dlaních červené pidi tečky, kterých bych si sama asi nevšimla. Vyrážka se objevila několik dní po teplotách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27549
22.11.21 11:00

@Petule030 pupínky ani vyrážku nemá, ruka noha znám, to jsou takové malé červené, to měla holka kdysi i když bez teploty. Jediné měl trošku zalepené oči, možná nějaká infekce :nevim: :zed:
Naše doktorka je nemocná a navíc už nikam nejdu když má jen kolem 37 :nevim: je úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26276
22.11.21 11:01

Šestá, sedmá nemoc, to je pár dní teplot a pak se osype. Nebo syn má treba jen horecky, když rostou zuby, hlavně ke stoličkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15930
22.11.21 11:14

Moje deti to mivaji, den dva horecka, i vysoka, ze mi prospali den, a pak nic. Podle me reakce na kontakt s nejakym bacilem, ze to vybojuji a vic neonemocni.
Teprv kdyz to trvalo dele nez ty dva dny a bylo k tomu jeste neco, tak to byla nejaka nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70173
22.11.21 11:25

To jsme meli vicekrat, u deti asi normalni, spali vir a jede se dal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.21 12:40

Máme to stejně. Dvouleťák a miminko. Oba byli dva dny v horečkách bez jakýchkoliv jiných příznaků včetně únavy nebo vyrážky. Po Nurofenu to přešlo. :nevim: Taky si myslím, že to byl boj s nějakým bacilem, který vyhráli a nijak jinak se to neprojevilo. Sestřička říkala, že by to mohlo být od zubů, ale že by to měli oba najednou se mi jeví jako velice nepravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat