Reklama

Horečka bez jiných potíží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 02.08.09 17:50
Horečka bez jiných potíží

Dobrý den maminky,
máte některá zkušenost s horečkou u dítěte,která není provázená žádnými jinými příznaky?Syn má už 48 hodin opakovaně horečku,až kolem 39,5.Když se nám ji podaří něčím srazit,ať už sirupama nebo zábaly,tak za nějakou dobu horečka vyletí zase.Jinak si na nic nestěžuje,nekaš­le,rýmu nemá,nic ho nebolí.Akorát má takové ty skleněné oči a nechuť k jídlu.Synovi budou v listopadu 4 roky,šestou nemoc už prodělal v kojeneckém věku.Díky za každou odpověď.

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.09 18:09

Angína? U nás s takovými příznaky začala spálová… :roll:
A běžně mi dr říká pokud neklesne teplota do tří dnů, přijďte, takže bych zítra šla :wink: . J*

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 02.08.09 18:54

nevim, jestli ta sesta byva jen u miminek nebo ji muze mit i takhle starsi ditko, ale muze se klidne opakovat, Andrejka ji mela uz dvakrat, ale teda v miminkovskym veku

Uživatel je onlineNovire
Neúnavná pisatelka 19823 příspěvků 02.08.09 18:56

Ahoj, dneska jsme ze stejného důvodu byli na pohotovosti, teploty od včera od rána kolem 38,5, Ibalgin to srazil jen na 38, zábaly a koupele pomáhaly jen na chvilku. Jinak nic, jen únava a nechuť k jídlu.
Dr. koukla do krku, prý angína, takže sedíme doma a máme ATB :roll:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.08.09 19:27

Mohl by to byt zanet mocovych cest. Anezka mela vysoke horecky tri dny, nezabiralo nic. Jeli jsme ne pohotovost a byla z toho sesta nemoc, zanet mocovych cest a viroza dohromady. Pokud byste sli k doktorovi, doporucuju vzit s sebou rovnou moc.

Marhulka
Stálice 72 příspěvků 03.08.09 19:35

Vím že ve 4 už je to dost pozdě, ale má už všechny stoličky nám ty poslední rostly před časem a horečka byla 2 dny přes 39 .

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 03.08.09 20:56

Ahoj,

Klara mi takhle stonala minuly tyden na dovolene, teploty porad mezi 38 a 39,5, sirupy a cipky ji srazily jen na chvili, jinak ji nic nebylo…Ctvrty den jsem nevydrzela a vratila se domu a jela k mudre. Ta nic nezjistila, jen zvysene CRP („sedimentace“ z krve z prstu), ORL ciste… Pro jistotu nam na vikend napsala ATB, ale sesty den uz teplotu nemela, tak jsem ji je nedala. Sedmy den se ji objevila slaba vyrazka na telicku. Taky nevim, jestli to je sesta nemoc (podle me ji mela uz jako mimino) nebo reakce na mirne kvetouci vodu z dovolene…

Zanet ledvin je potvora a nevim jak se pozna…

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 04.08.09 16:21

Ahojte holky,
díky moc za vaše reakce.Já jsem včera s malým byla u doktorky.Brala mu taky CRP,které měl v normě,moč taky negativní,poslala nás ještě na oběr krevního obrazu-ten je taky v pořádku…udělala mu ještě pro jistotu výtěr z krku,ale výsledek bude až za týden.Jinak na něm nic nenašla,tak to uzavřela jako virozu.Zuby už má od 1,5 roku všechny.Naštěstí už je malej od včera bez teploty,tak se nám zas na chvílu ulevilo,než se zase něco vyvrbí.S dětma je pořád něco.Teď se jen modlím,aby to od něho nechytla jeho 8. měsíční sestřička. :roll: Mějte se.Zuzka

Cudla
Povídálka 21 příspěvků 23.03.10 14:41

tak Matýsek to měl nedávno, pořád horečka a nic k tomu,na nic si nestěžoal, tak jsme třetí den jeli k doktorce a byla to angína, ale vyléčili jsme jí bez Abt.

AngelinaBalerina
Echt Kelišová 7935 příspěvků 23.03.10 16:08

ahoj, my jsme to kolem 4roku měli taky a za dva dny to zmizelo… prý nějaká viroza bez dalších příznaků… kluk pak byl v pohodě ale raději bych se poradila s dr, aspoň já vždy zavolám a domluvím se co dělat

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 29.01.18 16:16
Horečka, jinak nic

Dobré odpoledne, obnovuji diskuzi.

Dcera 18 měsíců má od sobotního odpoledne teploty 38-39. Nic jiného na ní není, ani není nějaká ukňouraná nebo apatycká. Méně jí, ale ona obecně jí blbě a málo, takže to je minimální rozdíl, jinak se doma chová zcela normálně (hraje si, směje se, povídá, blbne). Neřešil jste někdo něco podobného aktuálně? Zaslechla jsem cosi, že to je cosi virózoidního, že to létá po školkách, ale stylem agentura JPP. K doktorce se mi nechce, aby v čekárně nechytila něco horšího, a dovolat se na poradu se mi zatím nepodařilo, asi má frmol. Srážím nurofenem a čekám… tak zda nečekám marně. :D Díky za případnou zkušenost, pokud máte, jak dlouho trvalo, než horečky ustoupily, případně zda tohle „nic“ lze léčit jinak než relativním klidem a srážením teplot nad 38,5.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 29.01.18 16:25

@sakota ahoj, syn měl teď to samé. Horečku a jinak nic. Trvalo to tři dny, pak den vyšší teplota a teď uz radi jak černá ruka. Neosypal se, takže šestá nemoc to nebyla. Dávala jsem nurofen a nutila ho hodně pít.

Cellyka
Povídálka 17 příspěvků 29.01.18 16:32

Ahoj mi jsme měly asi tři dny horečky a pak se malý osypal, byla to šestá nemoc.

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 29.01.18 16:34

@sakota
Zašla bych zítra k dr., ať vám nabere CRP. Nám se jednou z horeček bez jiných příznaků vyrojil zánět středního ucha, ani nijak nenaříkala bolestí, možná jí to tlumily ty léky. :think:

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 29.01.18 16:36

Pockala bych do zitra. Rika se ze horecka se ma resit po trech dnech. Uvidite zitra, take bych tipla 6 nemoc

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >