Horečka den po dobrání antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bet 002
Povídálka 16 příspěvků 04.07.19 19:56
Horečka den po dobrání antibiotik

Dobrý večer, před 14 dny jsme byli s malou (11m) hospitalizované v nemocnici s laringitydou. Na konec s toho měla chudák virový zápal plic po týdnu nás pustily a včera jsme byli u Dr který nám řekl že už nemusíme brát antibiotika. Tak jsme první dne bez nich. Ale malá měla odpoledne (13h) horečku 39,4 podala jsem čípek a volala Dr. Ten mi řekl že máme počkat do zítra a kdyžtak jet do nem na pohotovost. Teplota jí klesla a celé odpoledne byla v pohodě až teď na večer šla teplota zase nahoru 38,8 opět se podala čípek(19:40) a teď spinká. Chci se zeptat jestli má některá z vás stejnou zkušenost mám strach l. Dekuji

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 2 inzeráty 04.07.19 20:08

Meli jsme to stejne ted. V pátek syn dobral atb a v sobotu opet teplota. Doktorka napřed myslela, ze je to pátá nemoc, ale nakonec z toho byla jen viroza. Jak jsou deti oslabeny z tech atb, tak chytnku kde co, navic v čekárně u doktora se to nemocema jen hemzi a kdyz tam clovek jde na kontrolu s uz zdravym ditetem, tak si snadno něco odnese.

Doctus
Závislačka 4481 příspěvků 04.07.19 23:23

Co jste měli za ATB (+ kolik ml/mg) a kolik dnů celkem? Byl potvrzen zápal plic pomocí RTG?

Průjem malá nemá? Pokud by teploty přetrvávaly, vezměte s sebou na vyšetření i (nejlépe ranní) moč (klidně i ze sáčku).

Bet 002
Povídálka 16 příspěvků 05.07.19 11:45
@Doctus píše:
Co jste měli za ATB (+ kolik ml/mg) a kolik dnů celkem? Byl potvrzen zápal plic pomocí RTG?Průjem malá nemá? Pokud by teploty přetrvávaly, vezměte s sebou na vyšetření i (nejlépe ranní) moč (klidně i ze sáčku).

ATB jsme měli fromilid 2,5 ml po 12 hodinách. Celkem 14 dní. Ano měla nález na plicích. Průjem má ale to je proto že skoro nic od včerejška nejí ale pije hodně. Moč se nám nepodařilo vzít sebou malá ještě neumí na nočník :(.. ale byly jsme v nem a tam mi Dr řekl že je to jen viróza a že máme brát 4krat denně nurofen čípky nebo sirup. Nevím no jen jí prohmatal bříško a uzliny. Poslechl si ji a koukal do krku. Tak se prý uvidí za tři až pět dní :/ tak uvidíme :) děkuji

Váš příspěvek
Reklama