Horečka po čištění slzných kanálků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajurka
Kecalka 107 příspěvků 19.01.18 21:00
Horečka po čištění slzných kanálků???

Dobrý den chtěla bych se zeptat dnes jsme byli na čištění kanálků.. od té doby má malá horečky… Měl jste někde něco podobného..když sem volala na pohotovost řekli mi že to z toho nebude, že na ni něco leze… Když tak že máme přijít zítra na 9

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zuzik321
Povídálka 40 příspěvků 8 inzerátů 19.01.18 21:37

Ahoj. Tak my jsme byly s malou na cisteni kanalku taky takrka hned jak nas pustili z porodnice a horecky po tom teda nemela. Prijde mi divny ze by spolu souviselo, ale treba nekdo bude mit takovou zkusenost.

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 19.01.18 21:39

@zuzik321 právě jsem hledala něco na netu a nikde jsem.to také nečetla.. když jsem volala na pohotovost tak mi řekli jeslti na ni něco neleze.. tak je to možné.. nebo to může být z toho jak opravdu ty dvě minuty rvala? Že by že řvaní?

zuzik321
Povídálka 40 příspěvků 8 inzerátů 19.01.18 21:45

Tak to bych si nemyslela. Je mozny ze na ni neco leze. Nase mala docela trpi na teploty. Kolikrat ma vecer zvysenou teplotu druhy den trosku tece z nosu a pak je zas dobra. Tim chci rict ze deti ktere trpi na teploty ji muzou mit ikdyz nevidis jine priznaky ze by na ne neco lezlo. Snad to bude dobre.

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 19.01.18 21:53

@zuzik321 doufám, že už zítra ji bude ok… Jen mi bylo divné že jí nic nebylo.. a po tomto zákroku mela horečku

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 19.01.18 21:54

Po nurofenu ji ani neklesla.. a po 3 hodinách sem ji dala paralen a teď naštěstí už klesla na 37,3 tak uvidím snad už nestoupne

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 19.01.18 23:08
:?
zuzik321
Povídálka 40 příspěvků 8 inzerátů 20.01.18 08:56

No musis zkusit co ji zabira. U nas zad nefunguje paralen jen nurofen a to spis sirup nez cipky. Jak mela vysokou teplotu?

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 20.01.18 08:59

@zuzik321 celý ve druhé ok.. od 8 opět 38… Ale byla neklidná.. dala sem ji znovu paralen čípek.. teď usíná ale pořád je horká…

zuzik321
Povídálka 40 příspěvků 8 inzerátů 20.01.18 09:55

Ja teda do 38.5 teplotu nesnizuju. Nemelo by se aby si dite tvorilo svoje obranne protilatky. Ale treba kamaradka ma spatne zkusenosti s febrilnima krecema tak snizje uz od 37.5 A jine priznaky? Kolik je male?

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 20.01.18 10:34

@zuzik321 ne nic.. malé je 4 měsíce..

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 20.01.18 10:40

@ajurka Proč další diskuze? https://www.emimino.cz/…alku-306669/#…

A abych odpověděla. Ne, přijde mi to jen blbá shoda náhod a nedávala bych to do souvislostí. Teď řádí bacily jedna radost. Děti po tomto zákroku nikdy řádné problémy neměly.

zuzik321
Povídálka 40 příspěvků 8 inzerátů 20.01.18 14:50

http://www.rodina.cz/clanek9651.htm tady jsem nasla ze pisou o komplikacich s horeckou. Mozna bych tam aspon v pondeli znovu zavolala. Treba to zvedne nekdo jiny a poradi ti.

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 20.01.18 15:40

@zuzik321 dneska jsem s ní byla na pohotovosti řekli mi že může mít i horečku z toho že zátěže.. ale našli ji i malinko leukocytů v moči 8o

zuzik321
Povídálka 40 příspěvků 8 inzerátů 20.01.18 16:00

To je dobre ze jsi jela aspon vis na cem jste. Tak mate je srazet teplotu nebo ti poradili neco dalsiho?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >