Horečka po otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28
3.1.22 12:54

Horečka po otěhotnění

Ahoj holky, snažíme se s přítelem o miminko 6 měsíců. Už tak 20 dnů užívám Nosifol na otěhotnění. Nyní jsem 9.DPO, s přítelem jsme měli při moji ovulaci sex. Ležela jsem na posteli, nachvili usnula a jak jsem se probudila, strašně mě začalo bolet v pravém podbřišku, až mi bylo nevolno. Ovulace nastala 14.DC. Asi 3 dny po ní mi začalo být divně, jako na nemoc a potom přišly horečky, nejvíce 38,4. Teď se mi snížily na 37,5. Žádné další příznaky. Beru paralen, ale zabere mi vždycky jenom nachvíli. Vím o sobě, že mám slabší imunitu. Mohla by to být reakce těla po otěhotnění? Děkuji vám za odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
3.1.22 12:56

To by teda bylo sakra rychlý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
3.1.22 12:57

Nestresuj se zbytečně. Pokud jsi otěhotněla, tak to včas uvidíš, nemá cenu to teď hrotit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27393
3.1.22 13:21

Ne horečka není reakce těla na těhotenství. Jo může být mírně zvýšená teplota, já v těhotenství mám kolem 37, ale horečka fakt ne. Navíc 3 dny po ovulaci se to ještě ani nehnízdí, to bys měla moc rychle reakci. Prostě si někde chytla nejakou nemoc no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
3.1.22 13:29

Těhotná být můžeš, ale spojitost s horečkou to fakt mít nebude. Tak brzy po ovu ještě není vajíčko ani uhnizdene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
3.1.22 13:36

Já měla na mysli, že můžu být těhotenstvím (byť i úplně na začátku) oslabená a tudíž jsem mohla chytnout i angínu, ne? Před měsícem a půl jsem prodělala covid, tak jsem doufala, že budu mít aspoň trošku silnější imunitu. Je mi jasné, že po otěhotnění jsou menší teploty.. No, nicméně jsem doma a odpočívám. Těhotenský test to jistí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27393
3.1.22 13:46

@klarrrinka Tak angínu můžeš chytit i netehotna a Corona s angínou nemá nic společného, na tu se ti imunita nevytvoří :D spíš naopak můžeš mít po covidu imunitu oslabenejsi vůči dalším nemocem. Jediné, co bys neměla díky tomu prodelani chytit znovu, je ten covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat