Horečka u 8 měsíčního mimča - spánek venku v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Efkaaa
Kecalka 265 příspěvků 05.03.17 07:14
Horečka u 8 měsíčního mimča - spánek venku v kočárku

Ahoj, nás osmiměsíční drobek má rýmu a kašel. Dneska ráno jsem mu naměřila 38,3 v zadečku, takže 37,8.
Chtěla bych ho dát po obědě v rámci procházky uspat a nechat na terase spinkat. Venku ho nebudu kašel, hezký se mu dýchá a víc se vyspí než doma.
Bude ve fusakua zimní kombinéze…
Myslíte, že můžu, že mám? Nechci mu přitížit…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 05.03.17 07:31

S teplotou by se nemelo a to kvůli spravne termoregulaci. Jak zajistite správnou termoregulaci? Když ma teplotu, bude mu horko v kombineze a fusaku…Ja bych spise poradne vyvetrala doma a nechala ho spinkat v chladne mistnosti.

Efkaaa
Kecalka 265 příspěvků 05.03.17 07:34

Hmmm, asi bych ho uvařila… :roll:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.03.17 08:03

@Efkaaa
Já bych ho ven dala, ale to oblečení bych ubrala… ma být asi 17 stupňů, tak mi přijde kombineza a fusak moc

Uživatel je onlineEemii
Neúnavná pisatelka 16992 příspěvků 05.03.17 08:22

Dite s teplotou nema venku co delat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26492 příspěvků 05.03.17 08:29

Dala bych ven, oblečení ubrat. Nám vždy dr. říkala, ze dítě v kočárku může ven i s teplotou, pokud není extrémní počasí. Zvlášť, pokud je zvyklý spát venku v kocarku, mohl by být nevrly, ze se nevyspi.

kuchle
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 49 inzerátů 05.03.17 08:45

Taky bych ven dala a ubrala oblečení. I nám doktorka nám říkala, že dítě v kočárku ven může i s teplotou.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 05.03.17 08:58

Dala bych ho ven, oblekla spis mene a vic prikryla, aby se dala jednoduse ubrat vrstva, kdyby mu bylo teplo. Zrovna dneska, kdyz je tak akorat pocasi se mu bude s rymou lip spat venku na vzduchu. A 37,8 neni az tak dramaticka horecka, dite s 39 bych ven nebrala. Proste podle pocitu maminky ;)

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 05.03.17 09:12

Já dítě s teplotou ven nedávala, naopak naše lékařka říkala, že dítě spát v kočárku nemocné může, ale jen když teplotu nemá.

Moise
Hvězda diskuse 36447 příspěvků 05.03.17 09:14

@Efkaaa dítě s teplotou ven určitě ne

vverru
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 05.03.17 09:15

Dávala jsem a dávám spát ven i s teplotami, Benz se mu bude líp dýchat

ivulinak83
Stálice 77 příspěvků 05.03.17 09:58

Též dávám ven. I mudr.mi to schválila. Jediné co jsme měli zakázané bylo navštěvovat obchodní centra ;)

Gituš
Závislačka 2606 příspěvků 05.03.17 10:09

Myslím si, že 37,8 není tak dramatická teplota, aby nemohl být venku, asi bych častěji kontrolovala, aby mu nebylo teplo/zima a jinak bych dítě ven v klidu dala :)

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 05.03.17 10:15

Také dávám do kočárku i s teplotou, bude se mu lépe spinkat.

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 05.03.17 10:30

Se zvýšenou teplotou klidně, s horečkou spíš ne, to mám ráda dítě pod kontrolou, to bych tam u něho asi seděla. Dneska má být pěkně, hezky se vyspinká, když ho nebude budit kašel. To je pro uzdravení taky důležité.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >