Horečka u 8 měsíčního mimča - spánek venku v kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Efkaaa
Kecalka 277 příspěvků 05.03.17 07:14
Horečka u 8 měsíčního mimča - spánek venku v kočárku

Ahoj, nás osmiměsíční drobek má rýmu a kašel. Dneska ráno jsem mu naměřila 38,3 v zadečku, takže 37,8.
Chtěla bych ho dát po obědě v rámci procházky uspat a nechat na terase spinkat. Venku ho nebudu kašel, hezký se mu dýchá a víc se vyspí než doma.
Bude ve fusakua zimní kombinéze…
Myslíte, že můžu, že mám? Nechci mu přitížit…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 05.03.17 07:31

S teplotou by se nemelo a to kvůli spravne termoregulaci. Jak zajistite správnou termoregulaci? Když ma teplotu, bude mu horko v kombineze a fusaku…Ja bych spise poradne vyvetrala doma a nechala ho spinkat v chladne mistnosti.

Efkaaa
Kecalka 277 příspěvků 05.03.17 07:34

Hmmm, asi bych ho uvařila… :roll:

sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 05.03.17 08:03

@Efkaaa
Já bych ho ven dala, ale to oblečení bych ubrala… ma být asi 17 stupňů, tak mi přijde kombineza a fusak moc

Eemii
Neúnavná pisatelka 17253 příspěvků 05.03.17 08:22

Dite s teplotou nema venku co delat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26855 příspěvků 05.03.17 08:29

Dala bych ven, oblečení ubrat. Nám vždy dr. říkala, ze dítě v kočárku může ven i s teplotou, pokud není extrémní počasí. Zvlášť, pokud je zvyklý spát venku v kocarku, mohl by být nevrly, ze se nevyspi.

kuchle
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 46 inzerátů 05.03.17 08:45

Taky bych ven dala a ubrala oblečení. I nám doktorka nám říkala, že dítě v kočárku ven může i s teplotou.

Katcha
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 05.03.17 08:58

Dala bych ho ven, oblekla spis mene a vic prikryla, aby se dala jednoduse ubrat vrstva, kdyby mu bylo teplo. Zrovna dneska, kdyz je tak akorat pocasi se mu bude s rymou lip spat venku na vzduchu. A 37,8 neni az tak dramaticka horecka, dite s 39 bych ven nebrala. Proste podle pocitu maminky ;)

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 05.03.17 09:12

Já dítě s teplotou ven nedávala, naopak naše lékařka říkala, že dítě spát v kočárku nemocné může, ale jen když teplotu nemá.

Moise
Hvězda diskuse 38254 příspěvků 20 inzerátů 05.03.17 09:14

@Efkaaa dítě s teplotou ven určitě ne

vverru
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 05.03.17 09:15

Dávala jsem a dávám spát ven i s teplotami, Benz se mu bude líp dýchat

ivulinak83
Stálice 87 příspěvků 05.03.17 09:58

Též dávám ven. I mudr.mi to schválila. Jediné co jsme měli zakázané bylo navštěvovat obchodní centra ;)

Gituš
Závislačka 2652 příspěvků 05.03.17 10:09

Myslím si, že 37,8 není tak dramatická teplota, aby nemohl být venku, asi bych častěji kontrolovala, aby mu nebylo teplo/zima a jinak bych dítě ven v klidu dala :)

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 05.03.17 10:15

Také dávám do kočárku i s teplotou, bude se mu lépe spinkat.

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 05.03.17 10:30

Se zvýšenou teplotou klidně, s horečkou spíš ne, to mám ráda dítě pod kontrolou, to bych tam u něho asi seděla. Dneska má být pěkně, hezky se vyspinká, když ho nebude budit kašel. To je pro uzdravení taky důležité.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >