Horečka u dospělého bez jiných příznaků

550
18.8.15 12:00

Horecka u dospeleho bez jinych příznaků

Ahoj holky, mam horecku 38,1 bezjinych příznaků…Jeste jsem se s tim nesetkala.Mate nekdo zkusenost? Preslo to bez dalsich potizi, nebo jste se nechali vysetrit a prislo se na neco zkryteho?…Jen se bojim aby to nebylo neco vazneho. K dr se mi nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22792
18.8.15 12:01

A jak dlouho ji mas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 12:03

@Marky983 a nebylas teď někdy dlouho na sluníčku? :nevim: tělo se může prát s ledasčím..pár dní ji mí můžeš (je to součást projevů imunitního systému) ale kdyby přetrvávala déle, zašla bych s tím

• Nahlásit
  • Citovat
550
18.8.15 12:09

Vcera uz jsem se citila slabsi, v noci zimnice a pot a dnes se krom horecky citim dobře..ani se mi nechce moc spát…jen lezim a citim se slaba..ani krk ani hlava, prostenic me nebolí…nemuze to byt treba prudkou zmenou počasí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
18.8.15 12:10

@Marky983 může to být i změnou počas. nebo se to prostě projeví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 12:11

@Marky983 může to být i chvilková zchvácenost. tělo prostě protestuje…může to být ze sluníčka, z přepracování, z hormonů..počkala bych dva tři dny jestli to přejde. dodržuj pitný režim a uvidíš. ještě se dívám, že máš malé dítě..kojíš ještě?

Příspěvek upraven 18.08.15 v 12:23

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
18.8.15 12:12

Příspěvek upraven 18.08.15 v 12:23

• Nahlásit
  • Citovat
20807
18.8.15 12:13
@Marky983 píše:
Vcera uz jsem se citila slabsi, v noci zimnice a pot a dnes se krom horecky citim dobře..ani se mi nechce moc spát…jen lezim a citim se slaba..ani krk ani hlava, prostenic me nebolí…nemuze to byt treba prudkou zmenou počasí?

Měla jsem to a byl to zřejmě zánět v zubu, ale nic mě nebolelo. Přešlo to a po nějaké době (nevím) se to zase vrátilo, ale už i s bolestí. Jestli to bylo ono 100% nikdo neví, ale zřejmě ano. Podle stavu zubu to vypadá, že tam ten zánět byl delší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
18.8.15 12:15

@Marky983 Pokud Ti nic není a máš jen horečku, tak počkej třeba den, dva a uvidíš. Může to být nějaká viróza, třeba „letní chřipka“. Pokud budou teploty přetrvávat tak běž k lékaři ať udělá CRP. Jinak v krku Tě nebolí? Rýmu nemáš? Pálení při močení? Průjem? bolesti břicha? Bolesti hlavy? Bolesti svalů? Nějaká vyrážka? Nějaký podebraný kousanec od hmyzu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
18.8.15 12:30

Kojim uz jen castecne rocni dite a pred 6 ti dny me stipla vcela do rtu. Otekla jsem byla 4 dny…Ze by telo jeste ted reagovalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
18.8.15 12:32

Já tohle mívám spíš u dítěte 3 denní horečky bez ničeho a dle pohledu doktora max zarudlo v krku ;) a pak se to zhodnotí jako viroza, takže 3 dny bych počkala a pak bych si nechala odebrat crp, ono stejně ty první dny nic na tobě neviděj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
18.8.15 12:38
@Marky983 píše:
Kojim uz jen castecne rocni dite a pred 6 ti dny me stipla vcela do rtu. Otekla jsem byla 4 dny…Ze by telo jeste ted reagovalo?

jo, aji to je možné - mírná alergická reakce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28838
18.8.15 12:53

K dr. bych každopádně šla. Mám čerstvou zkušenost, měla jsem zánět močových cest, bez jiných příznaků, ani mě to nepálelo, neřezalo, nebolelo. Měla jsem bílkovinu v moči a zvýšené CRP. Jsem půl roku po porodu, kojím. Imunitu mám jaksi v háji. Měla jsem teplotu bez příznaků snad poprvé v dospělém životě a teplotu celkově po mnoha letech(netrpím na teploty, i streptokoka jsem měla bez horečky).

Na ten zánět močáku jsem dostala ATB.

Já mám tu výhodu, že u nás se u dr. nemusí čekat, prostě se zavolá a on objedná na přesný čas. Řekla jsem mu, co mi je, že mám děti a nemůžu dlouho čekat, jestli mám přijít a kdy případně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
18.8.15 13:20

@martina.se alergická reakce neudělá zvýšenou teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
18.8.15 13:23
@Lucka1111 píše:
@martina.se alergická reakce neudělá zvýšenou teplotu.

udělá.. jsem alergik, oteču a mám horečky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama