Horečka u prořezávání stoliček - 2leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 02.03.17 19:40
Horecka u prorezavani stolicek 2lete dite

Dobry vecer mala ma od vcerejska teploty ale i rymu stezuje si ze ji boli zoubky stolicky dole jeste nemame a ma ja natekle dnes rano uz byla bez teplot po odpolednim spani jen zvysena a ted na vecer opet vylitlo na 39 budi se mi s placem co 5minut dala jsem nurofen a. namazala kamistadem myslite ze ta horecka je kvuli tem stolickam? dekuji za rady

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 02.03.17 19:53

Těžko říct. já osobně na horečky od zubů nevěřím. zvýšená ok, ale horečka podle mě od zubů není. Ale věřím, že se tu ozvou i maminky dětí, který horečky při zubech měly..otázka je, jestli to spíš nebyla infekce, kterou tělíčko oslabený růstem zubů chytlo. těžko říct no. zítra bych zašla k dr asi.

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 02.03.17 20:03
@slavuska1 píše:
Těžko říct. já osobně na horečky od zubů nevěřím. zvýšená ok, ale horečka podle mě od zubů není. Ale věřím, že se tu ozvou i maminky dětí, který horečky při zubech měly..otázka je, jestli to spíš nebyla infekce, kterou tělíčko oslabený růstem zubů chytlo. těžko říct no. zítra bych zašla k dr asi.

Dekuji prave se mi nezda ze rano v pohode odpoledne zvysena a ted na vecer zase :( ja jsem plasilka letela bych k dr hned ale tase nekteri mi rikaji ze kdyz po 3dnech horecka neustoupi tak jsem s toho zmatena mala mi trpi u prorezavani od malicka

Ukulina
Extra třída :D 14522 příspěvků 02.03.17 20:20

Dcera mela horecky, kdyz ji rostly zuby. Vloni dva dny - spodni sestky.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 02.03.17 20:23

S doktorem ještě počkej, k viróze můžou být teploty 3-4 dny, pak se má k doktoru, dřív to stejně nějak neřeší, akorát chytne malá ještě něco v čekárně. K zubům může být ledacos, mě holka jednou i zvracela.

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 02.03.17 20:26
@xstrasilka píše:
S doktorem ještě počkej, k viróze můžou být teploty 3-4 dny, pak se má k doktoru, dřív to stejně nějak neřeší, akorát chytne malá ještě něco v čekárně. K zubům může být ledacos, mě holka jednou i zvracela.

Dekuji i s toho mam strach ze mi neco chytne v cekarne dekuji za radu :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 02.03.17 20:33

@Katasek Není zač. My takhle byli u doktora nedávno, holky moc nemarodí, když se objeví teplota/horečka, tak to je výjimečně, ale teď se nám táhnul dlouho kašel a rýma, tak jsme šly. Kouknul do krku, prohlásil viróza a když budou teploty dýl jak 4 dny, ať přijdeme, jinak ať mažeme domů, že je to tam samá chřipka, ať něco nechytnem. Přes víkend se to naštěstí zlepšilo, takže jarní prázdniny holky promarodily, ale žádné drama. Tak ať je u vás taky brzo líp. ;)

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 02.03.17 20:57

@xstrasilka dekuji moc uklidnila jste me snad uz male bude brzy lip

Uživatel je onlineMollify83
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 02.03.17 21:15

Syn měl všechny zuby v pohodě až teď stoličky a to měl 39 tři dny plus průjem, sotva vykoukly bylo po všem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >