Horečka už 5. dní

Anonymní
16.10.19 21:05

Horečka už 5. dní

Zdravím, potřebuji poradit nebo se už asi zblaznim! Již od soboty mě trápí horečky.. Okolo 38,5.. V pondělí jsem byla u lékaře a byla nasazena ATB. Přes den se teplota pohybuje max. k 37,9 ale večer opět přes 38! Nemáte někdo zkušenost s takhle dlouho trvajícími teplotami? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

60033
16.10.19 21:11

A co doktor zjistil a proc ty atb nasadil? Jake obtize mas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11288
16.10.19 21:14

No teprve zítra ta ATB začnou zabírat, nepanikař. Když to během zítra nebude lepší, zajdi v pátek k lékaři.

Jinak to že je večer teplota vyšší je úplněn normální a žádné závratné horečky nemáš, ostatní příznaky se ti zlepšují.

Prostě lež v posteli, čti si nebo sleduj filmy, pij horký čaj a jez ovoce bohaté na vitamín C.

Příspěvek upraven 16.10.19 v 21:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 21:15

@blumen doktor mě poslal na CRP, poté nasadil ty ATB. Jinak obtíže jsem měla bolesti celého těla, které dnes již téměř vymizely, kašel a právě ty teploty..

• Nahlásit
  • Citovat
21982
16.10.19 21:15
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebuji poradit nebo se už asi zblaznim! Již od soboty mě trápí horečky.. Okolo 38,5.. V pondělí jsem byla u lékaře a byla nasazena ATB. Přes den se teplota pohybuje max. k 37,9 ale večer opět přes 38! Nemáte někdo zkušenost s takhle dlouho trvajícími teplotami? :zed:

Proč se nezeptáš svého ošetřujícího doktora? ATB by měla zabrat. Jestli máš horečky a je ti pořád zle, šla bych znovu k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 21:16

@Ou jo jsem asi trochu hysterická :D horečku jsem měla naposled asi před 10 lety :D v pátek mám jít na kontrolu tak uvidím..

• Nahlásit
  • Citovat
7428
16.10.19 21:16

38.5 neni zadna silena horecka. Virozy mohou byt vlekle, u chripky se dcera drzela pres 38 neuveritelnych 13 dni :nevim:. Ja mela dlouhotrvajici horecky s vecernim maximem k mononukleoze, taky mi byla chybne predepsana ATB, ale Dr. za to uplne nemohla, sama rikala, ze dava naslepo (ale az po tydnu horecek, kdy jsem mela atypicky stale dobry krevni obraz - delan trikrat tydne, takze nic nepodcenila, monocyty se zvysily az asi 10. den…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60033
16.10.19 21:17
@Anonymní píše:
@blumen doktor mě poslal na CRP, poté nasadil ty ATB. Jinak obtíže jsem měla bolesti celého těla, které dnes již téměř vymizely, kašel a právě ty teploty..

Tak zalezi i na tom CRP, jake bylo.
Jinak antibiotika nezaberou hned, taky bych pri nelepseni zasla znovu na kontrolu v patek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7428
16.10.19 21:17

A pokud mas ATB od vcerejska, tak zase necekej zazraky. Kolik bylo CRP?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 21:22

@Hobitka ATB mám od pondělí právě už :think: to bohužel netuším..

Děkuji všem! V pátek jdu na kontrolu tak uvidím, potřebovala jsem jenom uklidnit :mrgreen:..
Bohužel jsem v těchto věcech trošku hysterka, no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7428
16.10.19 21:46
@Anonymní píše:
@Hobitka ATB mám od pondělí právě už :think: to bohužel netuším..Děkuji všem! V pátek jdu na kontrolu tak uvidím, potřebovala jsem jenom uklidnit :mrgreen:..
Bohužel jsem v těchto věcech trošku hysterka, no :mrgreen:

No jo, je streda, jsem doma s chciplejma detma, tak ten cas utika nejak jinak :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
16.10.19 22:18

ATB zaberou až po 2 dnech, horečka je až nad 38 st., 38,5 není ještě nic strašného.
Já třeba u sebe i syna nasazuju antipyretika až od 38,5. Panikařila bych až při déletrvajících teplotách nad 39 st. Ona ta teplota má i svoje opodstatnění, funguje při ní lépe imunitní systém a patogeny to naopak oslabuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60033
16.10.19 22:26

@Hobitka aha, o horecce 13 dni jsi psala Ty, prehlidla jsem :D (kdo jiny :mrgreen:, promin :D ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
16.10.19 22:34

ATB zabírají za 48-72h záleží jaká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu