Horečka, živé sny, záškuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veeeraf
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 05.05.18 14:54
Horečka, živé sny, záškuby

Ahoj, syn má vysoké horečky, které srážíme a za pár minut jeho spánku bych dala všechno. Bohužel se mu spánku nedostává, nebo spí, ale hodně mizerně..trápí ho totiž podle mě živé sny nebo nevím..každou chvíli sebou cukne (jako by se polekal), zabrečí, posadí se, pak si zase lehne a neklidně usíná. Jsem z toho mírně v rozpacích abych pravdu řekla..můžete mi říct co to prohoha je??? :think: :think:

Dočetla jsem se, že při vysoké horečce jsou halucinace celkem běžné, ale v takové míře?

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 05.05.18 15:00

Mému synovi je už 10 let a i teď při vysoké horečce spí tak neklidně, jak popisuješ

Helileli
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 05.05.18 15:01

Dala bych kulíška, ledově vychlazeného po lžičkách, mohl vypotit minerály a zvýšila se tím dráždivost.

Oliverka28
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 15:02

Já teda nevim jak bych děti, ale sama kdyz mám vysoké horečky tak prostě klidne nespim, kdyz uz usnu tak se mi zdaji zvláštní a nepříjemné sny, co mě budí. Mela jsem to takhle vždycky. :zed:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 05.05.18 15:28

Kolik mu je a kolik váží? Měl někd v rodině febrilní křeče? Jak vysoké jsu ty hrečky?

novakova.t
Závislačka 2716 příspěvků 05.05.18 15:28

Já to mam také nebo naopak nespavost…az to klesne bude lip. Dcera vždy když ji to vyleze nad 38,3 tak je neklidná a podrazdena

veeeraf
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 05.05.18 15:46

@Oliverka28 já právě na vysoký horečky netrpím, u mě je strop 38, nikdy jsem snad víc neměla, takže nemohu posoudit :nevim:

veeeraf
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 05.05.18 15:47

@králíkovna má asi 16 kg, 2,5 roku a febrilní křeče neměl, ale dcera ano…už jsem dala diazepam

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 05.05.18 16:38

@veeeraf :palec: tak Dizeam á 8h a antipyretika střídat á 4 h brufen (Nurofen) a paracetamol (Paralen, Panadol). Chladné, ne ledové obklady na kotníky, zápěstí a čelo, ale jen když bude celý horký, dítě nikdy nechladit, pokud má studené končetiny!!! Dřív jsme dětem s FK nesměli dávat obklady, pak ale přišla novinka, že jo, ale jen za podínky horkých končetin. Dokonce dostávali i infuze přes led a je fakt, že nikdo nevykřečoval. A klidně si ho vem do postele, bude klidnější. Hodně zdaru, ať je brzo líp

Alyss1
Závislačka 2723 příspěvků 05.05.18 18:38

Vim ze pujdu proti proudu, ale pokud nejsou krece nejake desive a zivot ohrozujici, diazepam bych nedavala. Davala bych nurofen s parelen nastridacku po 4h a mezi tim chladit jinak. Octove ponozky ci tvarohove pokud nema studene nohy. Nebo chladny obklad na lytka. Vetrat, neprikryvat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama