Horečky a hodně ucpaný nos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajena16
Stálice 56 příspěvků 31.03.19 15:58
Horečky a hodně ucpaný nos

Dobrý den maminky chtěla bych se zeptat. Syn 2roky a 3m, v pátek večer úplně z ničeho nic dostal horečku 38,2. V noci ještě spal a pak ráno zase horecka. Po obědě usnul a už začal při spaní chrápat. Ucpaný nos. A když se probudil opět 38,5. Dávám nurofen. Cipky u nás za žádnou cenu neprojdou. Ale jinak docela chut k jídlu ma, hraje si, více se chce chovat, ale žádný kašel pouze ucpaný nos. A večer opět horecka 38,4 a v neděli ráno opět 38,5. Pak půl dne klid a teď zase 38,4. A stále ucpaný nos. Strikam sterimar, nasivin, větrám, ale moc to nepomáhá.
Před měsícem měl první anginu :( prodělali jsme ji celá rodina. Já jen doufam, ze se nevrátila. Co myslíte? Muže to být opět Angina?! :roll: a jak mu pomoc od toho ucpaneho nosu, aby se vyspinkal? Děkuji

Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 31.03.19 16:31

Olynth pro děti. Nedavala bych mu to každou chvíli ale na spaní určitě ano. Taky pomáhá před spaním nebo i v průběhu dne dát mu nohy po kolena do horké vody - ne tak horké aby se spálil ale aby měl červené to ano. Je dobrý dát teplou, dá si do ní nohy a postupně prilevat horkou. Dej mu dva klasické malé celaskony ráno a dva večer - ať rozkouše a zapije. Na nic mu dej ponožky a pořádně mu vyvetrej aby měl studený vzduch na spaní. A doporučuju v lékárně koupit granulovaný čaj HerbalMed Hot drink - půdou že to je na kašel a průdušky ale je to celkově na nachlazení. Je už slazený a zalévá se teplou vodou ale ne vařící takže to může rovnou pít.

Josef44
Kecalka 144 příspěvků 01.04.19 23:10
re:

To je věštění z křiťálové koule, akutní zánět dutin podle příznaků - dutiny jsou citlivé na poklep nebo stisk , když se ohne ucítí tlak v hlavě. Zkuste zajít k lékaři pokud budete myslet ,že jsou to dutiny vyžádejte si rengen.

Váš příspěvek
Reklama