Horečky, stačí pouze MM?

44
26.11.19 16:03

Horečky, stačí pouze MM?

Zdravím, dcera brzy 9 měsíců. Trápí ji uz druhý den horečky, ryma. Srazime panadolem a nurofenem. Doktorka mi říkala že do ní musím nějakým způsobem nalejt nějake pití že mm nestačí. Já mám problém do ní dostat cokoliv. Jídlo vůbec, to vše vyzvraci a čaj do ní dávám kapatkem, protoze láhev odmítá. Kolik ml do ní musím dopravit? Je to hrozny řev. Jinak MM má k neustále dispozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1287
26.11.19 16:16

@Andys89 A MM normálně pije a udrží v sobě?
Pokud má dostatek počuraných plen, tak bych to neřešila.
Když měla dcera ve 20 měsících angínu, nejedla ani nepila. Jen MM. Dle doktorky stačí, pokud má dostatek počuraných plen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53492
26.11.19 16:19

Moje podobně staré dítě teď taky bojovalo s horečkama. Úplně přestalo jíst a furt bylo přicuclý k prsu. Dr. ho třetí den teplot viděla a konstatovala, že dehydrované rozhodně není. Ovšem rozkojilo mě zas takovým způsobem, že když pak zase začalo jíst, prsa mi málem pukla. Tak jsem vzala odsávačku a během 10 minut vytáhla 150 ml z jednoho prsa jak nic. Jo, nabízela jsem tekutiny, ale když vypilo 20 ml, tak to bylo hodně, jinak jsme to zvládli jen s tím kojením, a to se teploty šplhaly ke 40 a v době největší krize bylo dítě na prsu pořád, jak chtělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 16:21

@ElisC jj, plenek má pocuranych dost. Teď se přidala nazelenala stolice, ale asi to bude z těch léčiv. Mě přijde že ta moje doktorka to kojeni úplně nebere. Malá mi ani normálně skoro nepije a všude čtu že do roka to řešit nemusím. Jídlo neudrži spíš jak je zahlenena, ty kousky prostě nepolkne správně. Jediný co, tak dneska si dala pár lžiček cistyho vývaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 16:26

@ugluk přesně tak je to i u nás. Jsme jen doma a kojime. Taky měla prvni noc 39,9. Pořád doufám že je to od zubů a že se ten nerad vyklube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1287
26.11.19 16:29

@Andys89 Podle mě, když týden vydrží na MM skoro 2 letá, tak 9 měsíční to zvládne taky.
Krom toho, syn byl do roka z 90% kojený, úplně odmítal příkrmy.
Na tu stolici zkus dát probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
26.11.19 16:30

@ugluk přesně tak je to i u nás. Jsme jen doma a kojime. Taky měla prvni noc 39,9. Pořád doufám že je to od zubů a že se ten neřád vyklube. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
26.11.19 17:36

Ahoj. Od soboty řeším totéž. Už jsem volala na pohotovost i pediatrovi. Udělala jsem si následující názor - dehydrataci bych poznala. Hromada dětí v tomto věku (8.5m) krom mm nic nesní běžně. Chci se vyhnout hospitalizaci, takže jsem do ní zkoušela lít čaj dost na sílu - akorát se jí z toho řevu zase přitížilo. Pomohlo mi ji vzít k sobě do vany a dávat studenou vodu z kelímku lžičkou. No a potom pila přímo ze sprchy (to byla včera novinka). Jinak kojím a kojím. Věřím, že MM stačí. Buďte brzo fit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat