Horečky u 16m dcery bez jiných příznaků

4.9.20 18:59

Horečky u 16m dcery bez jiných příznaků

Ahoj, dcera včera 16mesicu.
Od vcerejska od 7hodin rána 38,4-38,5 horečky PO ODEČTU. Hned včera v 7 ráno sem nasadila nurofen cipky (medicínu blije). Ale má jen tyto vysoké horečky. Dneska je to deuhy den, podáváme pravidelně po 6hod cipky a neklesá to, vůbec. Šestou nemoc mes před cca půl rokem.
Nemá rýmu, nemá kašel, nepiska když dýchá. Pije hodně, ale vůbec nechce jist. Za cele dva dny snedla jen půl krajicku chleba a 90g kapsicku. Upozorňuji, ze dcera je obrovský jedlik (už teď má 15kg).
Nevíte, co by to mohlo byt?
Dr sem volala hned ve čtvrtek, říkala, ze to muže byt cokoli, volala jsem dnes a rekla, ze prý to jsou zuby. :nevim:
Jenže dcera má 8 zubu a u žádného neměla horečky ani teploty.
Dasne má natekly, ale ze by to bylo k zoubkum, mi přijde divne… přece jen horečky jaou už 2 dny a nejdou nicim srazit.
Vyloženě cele dny neplace, ale je ukňourana a protivna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2898
4.9.20 19:38

Taky to vidím na zuby. Kamarádčina dcera to taky měla, ale začalo jí to až u stoliček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
4.9.20 19:49

A nezkusila si střídat nurofen a paralen po 4 hodinách? Nebo já udělala malé i vlažnou koupel když měla vysoké horečky a to ji pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.20 21:36

@PeBa12

Ano, střídala sem po 4hod také a bez úspěchu :nevim:
A koupel sem taky zkusila a taky bez úspěchu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.20 21:39

@mamina2017
No dcera asi má na cestě stoličky :nevim: :zed:
Ale prave nikdy problémy u zubu neměla a hlavně mě zarazi, ze by ty teploty trvaly takhle dlouho a nesly by srazit dolu když by to bylo “jen k zoubkum”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama