Horka a cvičení? Jak jste na tom?

2219
1.8.17 21:58

horka cvičení? Jak jste na tom?

Ahojky, chci se zeptat těch, které cvičí, jestli cvičíte i v těhle vedrech? Jak a kdy a co? Jak osvěžujete po cvičení? děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3713
1.8.17 22:02

Já jsem cvičila hodně, ale v létě spíš až večer, až nebyla taková vedra. Teď jsem těhotná, tak chodím jen plavat nebo nějaký cvičení pro těhotný. Ale dneska mě zarazil brácha, který také hodně cvičí. Od 14 do 17hod, přes největší vedra cvičil na workoutovém hřišti. To se mi moc nelíbí, za chvíli ho někde klepne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16250
1.8.17 22:06

@onajeblond snažím se cvičit a dát tomu i nějakou pravidelnost a proto jsem byla ráno cvičit. Šla jsem na kruhový trénink. Po tréninku pořádně napít a dát si svačinu. Ráno se pořádně napít taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15236
1.8.17 22:13

Beham hlavne rano jeste na lacno a se spoustou vody. Bazen nebo posilovna je v klidu, tam je klima. Horka nesnasim, nemam problem s jakoukoliv teplotou smerem dolu, ale vykyvy nahoru me ubijeji…jo a hodne doplnuju mineraly, jinak jsem pak unavena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13884
1.8.17 22:17

Cvičím, resp. jezdí (na koloběžce), odpoledne po práci, tj. kolem 6. večer, ale v lese, ve městě jen projíždím a hrůza, v lese je lépe. Doma pak cvičím akorát cviky od fyzio. Dnes, přes to největší horko jsem tedy nebyla, byla jsem ko z práce :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.17 22:40

Na bikram yoze se za tyhle vedra jeste plati :lol:
Ja chodim behat bud rano pred sestou, nez se vzbudej mimina a nebo kdyz mam blbou noc, tak az vecer v osum, potom co usnou mimina. Behem behu nemam potrebu pit, potom teda jo :lol: to si davam vodu s limetkou, nebo vymackanej pomeranc s vodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
1.8.17 22:46
@La Consentida píše:
Na bikram yoze se za tyhle vedra jeste plati :lol:
Ja chodim behat bud rano pred sestou, nez se vzbudej mimina a nebo kdyz mam blbou noc, tak az vecer v osum, potom co usnou mimina. Behem behu nemam potrebu pit, potom teda jo :lol: to si davam vodu s limetkou, nebo vymackanej pomeranc s vodou

já začla dnes zase cvičit, s tím, že třeba zhubnu rychleji když se nebudu potit jako jedno prase, ale dvě :D :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13387
2.8.17 00:21

@Lenka_Hal @kaja00 No jistě les a to ještě po ránu co nejvíce brzy.. :),ráno se chystám tak do osmé nejpozději vyběhnout, to se ještě ve stínu dá.. :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3123
2.8.17 08:16

Cvičit brzo ráno nebo až večer (u nás teda tohle nejde, máme v bytě 31 stupňů) nebo chodit do fitka, kde je klimatizace. Ráno jsem v šest šla běhat a už bylo 24 stupňů, večer v šest jdu na kruhový trénink do tělocvičny, kde není klima, ale dá se tam slušně vyvětrat, takže to není úplná sauna. Nebo cvičit třeba v bazénu případně venku ve stínu. Včera dopoledne u nás hezky foukalo, takže se to dalo zvládnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
2.8.17 08:41

Chodím běhat v 5:30 a parádní počasí na cvičení. Za mě doporučuji si pořádně přivstat a nastartovat si den :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
2.8.17 09:24

Jakmile člověk začne spekulovat, že je moc horko, moc zima, moc mokro, moc ideální počasí a cokoli jiného, tak je konec.
Když člověk hledá výmluvy, nemá to smysl. Takže ano. Cvičíme (jezdíme na kole min. 50km) i nyní, chce to jen dostatek pití, případně doplnit minerály ve větším množství než obvykle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13387
2.8.17 11:06

Zrovna ráno jsem byl s tím že dnes nebylo takové horko na výběhu.. :palec:,trochu a hlavně příjemně drobně pršelo, navíc v lese mezi hustými korunami stromů skoro neznatelný déšť! :palec: Fakt super počasí po ránu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15236
2.8.17 21:42

@Bjustřík Ja dnes rano do lesa vytahla dokonce syna (12let)..nakonec dal 6.5km v horach, kde je jen nahoru dolu, zadna rovina…rano je v lese proste nadherne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13884
2.8.17 21:43

@Bjustřík ranní běh závidím, těším se až budu mít dovču, to budu běhat jen ráno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13884
2.8.17 21:44
@Lenka_Hal píše:
@Bjustřík Ja dnes rano do lesa vytahla dokonce syna (12let)..nakonec dal 6.5km v horach, kde je jen nahoru dolu, zadna rovina…rano je v lese proste nadherne.

Ano, miluji ranní les, ta vůně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama