Reklama

Horké nůžky - stříhání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 06.02.17 14:55
Horké nůžky - stříhání vlasů

Zajímalo by mě, jestli některá z vás zkoušela na pravidelné zastříhávání vlasů horké nůžky. Máte také dobrou zkušenost? Mě to hodně pomohlo na roztřepené konečky. Žádná kosmetika mi nepomohla jako ty horké nůžky. Máte zkušenost s něčím jiným co na roztřepené konečky opravdu pomáhá?

Reklama

Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 06.02.17 15:35

Nikdy jsem nic doma nezkoušela, chodím ke kadeřnici a ta mi doporučila olejiček právě na roztřepené konečky. A můžu říct že je výborný :potlesk:

LLenule111
Závislačka 3220 příspěvků 06.02.17 16:04

Já mám od kadeřnice arganový olej a lněné semínko a vlasy jsou lesklé, pevné, netřepí se.

mau-mau
Závislačka 3141 příspěvků 06.02.17 16:10
@LLenule111 píše:
Já mám od kadeřnice arganový olej a lněné semínko a vlasy jsou lesklé, pevné, netřepí se.

A to se konzumuje nebo patlá na vlasy?

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 06.02.17 22:50

Ten arganový olej také používám, určitě také pomáhá. Já jsem měla i od Avonu. Dává se to na vlhké vlasy po umytí do konečků vlasů. To lněné semínko nevím?

mau-mau
Závislačka 3141 příspěvků 07.02.17 09:12

Kámoška vím, že to pila, aby se jí lépe rodilo. :mrgreen:

LLenule111
Závislačka 3220 příspěvků 07.02.17 16:25
@mau-mau píše:
A to se konzumuje nebo patlá na vlasy?

Je to taková vodička a ta se vtírá do vlasů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama