Horkovzdušná friteza recept

2.5.20 19:04

Horkovzdusná friteza recept

Ahoj maminky chci se zeptat poradite mi nejaky recepty ktere muzu delat v horkovzdusne friteze? Ktery mate ozkousene byla bych vam vdecna moc dekuji a preji krasny vecer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14683
2.5.20 19:11

@NellinkaNella žádný recept nefunguje, dá se tam dělat pouze předsmažený kupovaný sýr
teda pokud nemáš jinak ráda zaschlé syrově vypadající jídlo
a pokud tu někdo napíše recept, který funguje, ráda se přiučím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24162
2.5.20 19:19

@NellinkaNella manžel v ní dělá masovou směs, prostě naloží maso dle chuti, nakrájené na kostičky, kolikrát i se zeleninou astrčí to tam. Nevím jakou fritézu máš.
My máme tefal actifry - děláme v tom kromě hranolek a amerických brambor ještě zmiňované směsi, masové kuličky k rajské, pražíme oříšky a opékáme krutonky z chleba nebo rohlíků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14683
2.5.20 19:25

@lleennttiillkkaa tefal actifry není pravá horkovzdušná fritéza - je to něco mezi normální a horkovzdušnou
krutonky by asi v té horkovzdušné šly také, ale budou úplně bílé, tak jak se tam daly před přípravou a to mi vadí, že to ani trošku nezhnědne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.20 20:41

@stinga jakto ze to neni prava horkovzdusna friteza?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14683
2.5.20 23:44

@NellinkaNella od Tefalu je horkovzdušná fritéza Tefal AH, prostě Tefal Actifry není horkovzdušná fritéza - dává se tam olej, i když jen minimum
já mám horkovzdušnou fritézu Delimano, rodiče SilverCrest - už jen vzhledem jsou ty „pravé“ horkovzdušné jiné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24162
3.5.20 09:04
@stinga píše:
@NellinkaNella od Tefalu je horkovzdušná fritéza Tefal AH, prostě Tefal Actifry není horkovzdušná fritéza - dává se tam olej, i když jen minimum
já mám horkovzdušnou fritézu Delimano, rodiče SilverCrest - už jen vzhledem jsou ty „pravé“ horkovzdušné jiné

My tam třeba na hranolky olej nedáváme. Je to individuální :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama