Hořký žampion na pizze

10
17.6.21 12:04

Hořký žampion na pizze

Zdravím při poledni :D
Mám otázku. Nestíhala jsem si uvařit a koupila jsem mraženou pizzu DonPeppe se žampiony. Snědla jsem 3/4 a dobrý, ale poslední kousek pizzy byl strašně hořký, jedno sousto jsem snědla a hned jsem si šla vypláchnout pusu. Myslíte, že mohl být žampion jedovatý? Pozná se hořkostí? Nebo to mohl být normální žampion jen prostě hořký :D Už jsem samozřejmě googlila a mám strach z otravy :roll: jinak tu hořkost cítím do teď. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9597
17.6.21 12:21
@Debii7 píše:
Zdravím při poledni :D
Mám otázku. Nestíhala jsem si uvařit a koupila jsem mraženou pizzu DonPeppe se žampiony. Snědla jsem 3/4 a dobrý, ale poslední kousek pizzy byl strašně hořký, jedno sousto jsem snědla a hned jsem si šla vypláchnout pusu. Myslíte, že mohl být žampion jedovatý? Pozná se hořkostí? Nebo to mohl být normální žampion jen prostě hořký :D Už jsem samozřejmě googlila a mám strach z otravy :roll: jinak tu hořkost cítím do teď. :D

Z jedle houby jde udělat jedovatá??? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
17.6.21 12:25
@JancaS84 píše:
Z jedle houby jde udělat jedovatá??? 8o 8o 8o

Spíš jestli se jim tam nezatoulalo něco jedovatého :D asi šílím zbytečně, ale to jsem celá já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
17.6.21 12:28
@Debii7 píše:
Spíš jestli se jim tam nezatoulalo něco jedovatého :D asi šílím zbytečně, ale to jsem celá já.

Jak? Myslis ze zamestnanci z tovarny na pizzu chodi sbirat houby do lesa a omylem muzou sebrat jedovatou? To asi ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
17.6.21 12:29

Nesil prosímte… Ta houba jedovatá určitě nebyla. 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10067
17.6.21 12:54

Žampiony se pěstují v pěstírnách a pak se zpracovávají a konzervované je nakupují provozovny… Opravdu to nechodí nikdo sbírat v lese, to by se asi ta pizza dost prodražila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
17.6.21 13:00

Existují i jedovaté druhy žampionů, rostou na loukách. Např. žampion zápašný. Do pizzy se nejspíš nedostane. Na té pizze zřejmě bylo něco jiného, co způsobilo hořkost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
17.6.21 21:03

:roll: Jo, otrávila ses a zbývají ti 3 dny života. Byl namočený do kianidu. Stala ses obětí tajemného rytíře.

Škoda že nejsme v Americe. Vysoudila bys miliony za psychickou újmu (protože psychicky zdravý člověk se na takovou hovadinu nezeptá) a trauma. Jako ta paní, co strčila křečka do mikrovlnky a Vysoudila miliony, protože na obalu nepsali, aby tam nedávala zvířata. Mmch už to tam je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat