Hormon v krvi a děloha čistá

85
24.2.21 15:34

Hormon v krvi a děloha čistá

Ahoj holky. Dnes jsem byla na gyndě. Jsem 3 dny po MS. Děloha čistá. Vzala mi krev (snažíme se) a teď mi volala, že tam mám HCG ale podle ultrazvuku těhotná nejsem. V pondělí znovu krev. Strašně se bojím. Nic mi k tomu neřekla. Máte zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7648
24.2.21 15:38

Kolik bylo hcg? Uvidíš podle další krve, ale nejspíš to bylo biochemicke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 15:43

@JancaS84
To nevím, volala mi. Bojím se aby to nebyl nádor nebo mimoděložní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3295
24.2.21 15:52

@PT PCE Jakoze 3 dny po ms tam ani nic vidět nemůže :lol: a prave proto se chodí alespoň dva týdny po vynechání. Nádech, vydech a za dva týdny jdi znovu na kontrolu. Buď tam bude nějaká bublina nebo se ti do te doby spustí ms a bylo to biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 15:56

@hospodki
Vtipná. Byla jsem objednaná na prevenci. Jinak bych tam nešla, rypalko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9457
24.2.21 16:04

@PT PCE 3 dny po skončení ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
24.2.21 16:20

@PT PCE 3dny po MS je extrémně brzo a doktorka by musela mít oči supermana, aby tam něco vykoukala, žádný ultrazvuk tam tak brzo nic neuvidí. Na kontrolu má smysl chodit tak nejdřív 2 týdny po vynechané MS a i to někdy bývá brzo, když měla žena později ovulaci.
Teď tam maximálně uvidí zvýšenou sliznici a tím to hasne. HCG v krvi je dobré znamení, ale stejně musíš počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17301
24.2.21 16:24

@PT PCE a byla menzes obvyklé síly a délky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 16:32
@Bobby píše:
@PT PCE a byla menzes obvyklé síly a délky?

Jen o den kratší.
Jsem měla v úterý(první den vynechání) test pozitivní ale ve středu jsem to dostala, tak jsem to neřešila. Ale dnes jsem byla na prevenci a výsledek znáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 16:34

@LilyJane
Doktorce se to právě nezdá. Říká, že děloha je čistá a vidí, že za 3 dny cca by měla být ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
24.2.21 17:27

@PT PCE Měla jsem to podobně a bylo to bohužel mimoděložní. Měla jsem pozitivní test v den očekávané MS, ale večer jsem to dostala. Tak jsem to neřešila, ale za 2 dny se mi udělalo špatně, udělala jsem si test a tam silnější čárka, z krve potvrzeno nízké HCG, které nejdřív stoupalo a pak začalo klesat, ale to už jsem měla bolesti a krvácela do břicha.
Nechci tě děsit, ale buď opatrná. Nechceš jít na další krev už v pátek? Vidělo by se, jestli HCG stoupá, či klesá. Tak se drž, to čekání je o nervy. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 17:45

@lachi
Já si to bohužel myslím taky. :,(
Když mi dělala ultrazvuk, tak jsem tam viděla černou díru jako když jsem byla poprvé v 6tt. Ale ona to přešla, tak to asi nic nebylo. Ale zase si myslím, že by při ultrazvuku to mimoděložní viděla, když mi projížděla i vejcovody a vaječníky. Ještě na ně přes podbřišek tlačila, aby je pořádně prohlédla. No, mám strach. Bylo na ní vidět, že sama neví. :,( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
24.2.21 18:24

@PT PCE Na ultrazvuku při nízkých hodnotách HCG není nic vidět, ani když je embryo v děloze, natož když je ve vejcovodu. Trochu jasnější to je, když je HCG vysoké, třeba 3000 a v děloze nic, tak to většinou je fakt mimoděložní. Pokud je HCG nízké, je to složitější, já jsem byla u svého gynekologa už s bolestmi, ale ten neviděl nic, ten samý den jsem šla do nemocnice, tam primář viděl, že krvácím do břicha a říkal, že mi může udělat revizi, laparoskopii, nebo poslat domů a čekat a kdyby něco, tak že si mám zavolat rychlou. Prostě super výběr. :roll: Tak jsem se rozhodla ještě počkat, další den si mě pozval na HCG, jela jsem už s taškou a nalačno. Byl tam zase jiný doktor a ten už to viděl, takže hned laparoskopie. Jinak pro mě už to bylo druhé mimoděložní, takže dr. měli „lehčí“ práci s hledáním, protože už jsem měla jen jeden vejcovod. Já jsem to tušila od začátku, že to bude další mimoděložní.
Nacpala bych se k dr. v pátek na odběr HCG, já si to vždy odvezla sama do laborky a výsledky byly do hodiny. Dr. může zaškrtnout přednostní vyhodnocení.
Kdyby se ti cokoliv nezdálo, tak jeď do nemocnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 20:53

@lachi
Já pořád doufám v zázrak. Každopádně děkuju za info. Budu se o to víc hlídat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
24.2.21 21:27

Zrovna jsem začala tmavě hnědě špinit. Mám jít ráno na gyndu nebo počkat, co se z toho vyvrbí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat