Hormonální antikoncepce 21/7 a pohlavní styk

Anonymní
1.5.20 23:22

Hormonální antikoncepce 21/7 a pohlavní styk

Dobrý den, mám dotaz. Beru hormonální antikoncepci už 5. měsíc, teď začnu další platíčko. Prášky beru pravidelně. Můžu mí pohlavní styk v 7denní pauze nebo 1. den začínajícího platíčka? Příbalový leták jsem četla několikrát, jen je toho tolik, že se v tom ztrácím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9734
1.5.20 23:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz. Beru hormonální antikoncepci už 5. měsíc, teď začnu další platíčko. Prášky beru pravidelně. Můžu mí pohlavní styk v 7denní pauze nebo 1. den začínajícího platíčka? Příbalový leták jsem četla několikrát, jen je toho tolik, že se v tom ztrácím.

Ano, můžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24964
1.5.20 23:28
@Anonymní píše:

Ano. Jsi chráněna i v pauze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8063
2.5.20 06:53

Prosím tě, až půjdeš na příští kontrolu, nech si vysvětlit, jak hormonální antikoncepce funguje. Pro své dobro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2130
2.5.20 08:46

Ano, pokud bereš jak máš tedy 21 prášků, pak 7 dní vynecháš a nasadíš další plato, nemělo by se nic stát, mužeš mít sex kdykoliv, jakkoliv s kýmkoliv v jakýkolv čas i kolik čísel chceš a neustále jsi chráněná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 00:16

Růžička - onajeblond

Můžu otázku, beru ji přesně takto jak jste psala, ale chci otěhotnět, takže úplně vysadit abych otěhotněla je mi jasné. Jaké to bude mít následky pro tělo a kdy to půjde když poté bude menstruace nepravidelná, beru na srovnání menstruace a zároveň mě chrání, jak postupovat, co po těhotenství zpět tuto, co když ji tělo nesnese, nějaké zkušenosti někdo?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama