Hormonální antikoncepce a bolest břicha

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 11:43

Hormonální antikoncepce a bolest břicha

Ahoj beru antikoncepci 11 měsíců a od 6-7 měsíců mě začalo bolet břicho pravidelně. Teď je to lepší, ale přemýšlela jsem, že zajdu k dr. Beru vysokohormonalní kvůli akné a chtěla bych nízkoho. Myslete že bych mohla dal brát antikoncepci? Nebo ji budu muset úplně vysadit? To bych nechtěla ji vysadit. Děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.11.21 11:44

Nebo to může být i z jiných léků které jsem brala víc jak půl roku. Nevím už jsem byla u dr jen mi napsal nějaký prášky

  • Citovat
  • Nahlásit
28234
21.11.21 11:46

To musíš řešit se svým lékařem, to asi na emiminu nevyřešíš

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat