Reklama

Hormonální antikoncepce a její užívání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Stálice 67 příspěvků 22.02.17 18:32
Hormonální antikoncepce a její užívání

Dobrý den, moje matka má 45 let a před 3mi lety brala hormonální antikoncepci, poté ji vysadila a teď kvůli častému špinění jí gynekolog HA předepsal znovu. Je možné si dát úplně první pilulku až třetí den menstruace? Zapoměla si ji dát první den :think: co teď? :roll:

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5129 příspěvků 22.02.17 18:37

@Gabi32 Tyto informace najde v příbalovém letáku.

Gosi
Kelišová 5466 příspěvků 22.02.17 18:46

Asi bych počkala na další měsíc, ale upomínku do mobilu bych si dala už teď…

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 03:05

Nejlepší by bylo ji nebrat…HA je sí nstvo, hrozí embolie trombem, který muže i zabít a hrozí rakovina prsníka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 10:12
poradte prosim

Dobrý den, užívám hormonální antikoncepci, v minulém platíčku jsem zapomněla vzít poslední prášek před sedmidenní pauzou. Během pauzy jsem běžne odmenstruovala a po pauze jsem začala opět pravidelne užívat prášky. Koncem tohoto měsíce jsem s přitelem během neplodných dnů měla nechráněný sex (přítel se udělal do mě). Bylo to zhruba měsíc po zapomenuté pilulce. Účinkovaly už prášky plně..? Po jaké době od zapomenuté pilulky se jejich účinnost opět obnoví..? Děkuji za odpovědi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama