Hormonální antikoncepce a odpor k sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

johny97
Nováček 4 příspěvky 07.11.18 22:28
Hormonální antikoncepce a odpor k sexu

Dobrý večer

Způsobovala některé z vás HA nechuť a po čase až odpor k sexu?
Stalo se některé z vás, že po začátku bráni se vaše libido postupně snižovalo až na bod mrazu a došlo to až tak daleko, že jste měli přímo odpor k sexu a věcem s tím spojené (polibky atd) případně i přítelovi doteky?

Případně mělo to nejake další Vedlejší účinky ( deprese, strach z budoucnosti, neměli jste rádi sami sebe měli ste ze sebe velké komplexy, změnilo to vaši osobnost)

Máme s přítelkyni krizi tak budu rad za každou zkušenost.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 07.11.18 22:31

@johny97 jo, já jsem měla antikoncepční kroužek a nebylo to na bodu mrazu, ale v mínusu. Celkově antikoncepce mě hodně ovlivňovala, vysadila jsem ji a už 7 let nemám nic a jsem spokojená. Ale krize nemusí souviset jen s tím..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 22:37

Ano, stalo, v podstatě vše co píšeš, ale musím dodat, že až po cca 15 letech brání HA a po dvou dětech. Jak jsen prášky vysadila,skoro hned totální změna. Nejspíš nám to zachránilo manželství. Nevím jak dlouho, by manžel takový stav jaký byl dlouho vydržel a já taky, protože mi na něm vadilo skoro všechno, snad i že dýchá…hrůza. Už je nikdo nehodlám znovu brát.

johny97
Nováček 4 příspěvky 07.11.18 22:37

Přijde mi, ze se přítelkyně změnila. Vše si teď o dost víc bere. Každý stres si znasobuje.
Utapi se v depresích.
Nemyslím si, že jsem špatný přítel dělám pro ni první poslední, aby jsem ji zvednul náladu.
Ale ona je poslední 2 měsíce fakt permanentně bez nálady a chuťi na cokoliv.
Já jsem jejím stresum nepřidal, protože jsem na ni občas tlacil se sexem.
Nutno říct, že nijak hodně.
Možná jsem to tím zkazil :(

lachtanice86
Kelišová 6419 příspěvků 07.11.18 22:48

@johny97 ne. Nic takového jsem u sebe já ani můj partner nepozorovali. A ro jsem brala ha nonstop 8let. A nevím proč to zakládáš znovu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 22:58

Stala se mi také podobná věc. Pokles chuti na sex až k úplné nule. Premahala jsem se pak už jen kuli příteli.
Vysazení pomohlo.

MaM
Stálice 82 příspěvků 21 inzerátů 07.11.18 23:53

Ano, ano, chuť nulová, právě vysazuji a jsem zvědavá, jaká bude změna.

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 08.11.18 06:04

Ano, stalo se to mé sestře po všech druzích antikoncepce co vyzkoušela, proto to vzdala. Vždy zhruba po měsíci totální odpor k sexu, necitlivost bradavek, neschopnost dosáhnout orgasmu.

Blankaspl
Kecalka 213 příspěvků 08.11.18 10:00

Antikoncepci beru dlouhodobě a na moje libido vliv nemá :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 11:18

Antikoncepce tohle muže způsobovat.
Já měla jsem totální nechuť k sexu a když už přišel tak jednou do měsíce bylo to takové nijaké a někdy až bolestivé.
Vysazení pomohlo. Momentálně je vše v normálu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >