Hormonální antikoncepce a posunutí MS

862
7.8.13 10:38

Hormonální antikoncepce a posunutí MS

Ahoj holky…příští týden (čtvrte), mám dostat MS, ale jedeme v sobotu na dovolenou, HA neberu…napadlo mě, že bych si ji nechala napsat a tím si posunula MS…myslíte, že stačí, když si pro ni zajdu v pondělí, s tím, že ji ten den už začnu užívat? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
7.8.13 10:44

Ano, to stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
7.8.13 10:48

Stačí, ale pak budeš mít pěkně rozházenej cyklus a nebudeš ani hned chráněná tak, jako bys ji vzala s prvním dnem MS… Ale to je asi jedno pokud ti jde jen o posunutí a HA jako ochranu nepoužíváš… Každopádně než do sebe cpát zbytečně HA, když ji jinak neužíváš, domluvila bych se s Dr třeba na injekci na posunutí, hádám, že když je na vyvolání, bude i posunovací… :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
7.8.13 10:50
@Seizdra píše:
Stačí, ale pak budeš mít pěkně rozházenej cyklus a nebudeš ani hned chráněná tak, jako bys ji vzala s prvním dnem MS… Ale to je asi jedno pokud ti jde jen o posunutí a HA jako ochranu nepoužíváš… Každopádně než do sebe cpát zbytečně HA, když ji jinak neužíváš, domluvila bych se s Dr třeba na injekci na posunutí, hádám, že když je na vyvolání, bude i posunovací… :nevim: :think:

Tfuj, pokud něco takového existuje, tak by to muselo být mnohem větší svinstvo, než jeden měsíc HA. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
7.8.13 11:01

No, zvažuji, zda do HA vůbec jít…plánuji na konci příštího roku otěhotnět…napadlo mě totiž, že by mi HA mohla pomoc při problémech s pletí..Dnes jdu ke kožní, tak se ji na to zeptám a gyndu nechám až na to pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
7.8.13 11:05
@Elisenika píše:
No, zvažuji, zda do HA vůbec jít…plánuji na konci příštího roku otěhotnět…napadlo mě totiž, že by mi HA mohla pomoc při problémech s pletí..Dnes jdu ke kožní, tak se ji na to zeptám a gyndu nechám až na to pondělí.

Kvůli té MS bych do toho nešla. V neděli už bys měla mít pomalu po MS - nevím jak míváš dlouhou - tak to za to nestojí. Kvůli pleti teda :think: Já bych řekla, že HA sebou mnohem víc problémů přinese. Sama jsem toho příkladem. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
7.8.13 11:11

@ireeenka no právě v neděli + pak špinění…odjíždímě v sobotu ráno a jedeme na 2 dny na kola a pod stan..zeptám se dnes na kožní..uvidíme, co doporučí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
7.8.13 11:17
@Elisenika píše:
@ireeenka no právě v neděli + pak špinění…odjíždímě v sobotu ráno a jedeme na 2 dny na kola a pod stan..zeptám se dnes na kožní..uvidíme, co doporučí :-)

Tak to mu říkám dovolená :) Já myslela aspoň na týden. V tom případě jo, ale brala bych to jen ten měsíc, hormony jsou svině :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
7.1.14 21:39

Dotaz za kamarádku:
Ahoj, mám dotaz. V neděli jsem brala poslední prášek z plata, včera večer jsem si nevzala, ale dneska bych potřebovala nakonec prodloužit, je to ještě možný zastavit? dnešní prášek bych mela brát v 10, ale jestli to má ještě účinek (MS dostávám ve středu odpoledne, občas až ve čtvrtek). Díky

To že si kompletně rozhází cyklus ví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
7.1.14 21:46

Jako v 10 ráno nebo večer?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
7.1.14 21:47

Večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
7.1.14 21:48

Už to vidím, přehlédla jsem… No tak pokud tedy večer tak dneska ať normálně vezme a bere další týden správně - musí vzít minimálně 7 dalších pilulek tak, jak má, teprve po těch 7 dnech nejdřív může udělat pauzu. Ochrana zůstane zachovaná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
7.1.14 21:49

A ani si cyklus rozházet nemusí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
7.1.14 21:50

Takže MS se opravdu nedostaví…? Já jsem si myslela, že jo, že tělo už se chystá :nevim:
ale díky, odpověď předám :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3925
7.1.14 21:52

Neměla by… možná by mohla třeba trochu zašpinit, ale pokud to dostává někdy až 4. den pauzy, tak se to možná obejde i bez toho :) A i kdyby začla špinit, účinnost to neovlivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama