Hormonální antikoncepce - Minisiston

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzuku
Stálice 74 příspěvků 13.11.18 20:28
Hormonální antikoncepce - Minisiston

Ahojte, zajímalo by mě, máte některá zkušenost s výše uvedenou antikoncepcí, ať už dobrou nebo špatnou? Za příspěvky předem děkuju ;)

Reakce:
Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 13.11.18 20:31

@Zuzuku
Brala jsem před porody a byla jsem spokojená. Ale měla jsme jí jako antikoncepci na prodloužení období bez MS v kombinaci s Triregolem.
Po porodech mi tato kombinace přestala vyhovovat.

Nastys
Generální žvanilka 20019 příspěvků 13.11.18 20:39

Já jsem ji brala poměrně dlouho a byla jsem spokojená.

Zuzuku
Stálice 74 příspěvků 13.11.18 20:48

Děkuji :) Já mám jen problém že vždy když si vezmu první prášek po menstruaci tak mi není dobře od žaludku, motá se mi hlava.. Ale to jen ten první den a potom je to v pohodě..

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 13.11.18 20:50

@Zuzuku
to se mi teď stávalo u jiné antikoncepce, ale pouze první dvě platíčka. Ale bolela mě jen hlava, žaludek v pohodě. Odeznělo to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >