Hormonální antikoncepce ničí zuby?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
krystinka.a
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 07.10.14 09:59
Hormonální antikoncepce ničí zuby?

Dobrý den, dočetla jsem se, že antikoncepce (mám Lindynette) má špatný vliv na zuby je to možné? Mám špatné zuby, ale to si myslím že je z důsledku rakoviny, kterou jsem měla. Ale i přesto by mne to zajímalo.
Děkuji ;)

Reakce:
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 07.10.14 10:00

Já teda po HA, žádné problémy neměla beru 3 roky Lunafem :)

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 07.10.14 10:11

@krystinka.a
Myslím, že antikoncepce má špatný vliv na kdeco, nejen na zuby. Ve tvém případě, když píšeš o rakovině, bych se věcem jako antikoncepce vyhla obloukem.

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 10:15

Teď se antikoncepci přičítá všechno, nedivím se, že už i špatné zuby :) Podle mě je to blbost.

krystinka.a
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 07.10.14 10:16

Děkuji moc

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 07.10.14 10:32

A cim by je jako mela ovlivnovat?

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 07.10.14 10:42

Já brala anitikoncepci 9 let a mám zuby bez kazu i plomby :mrgreen: Každopádně pokud jsi prodělala rakovinu určitě bych se antikoncepci vyhla velkým obloukem. Mamce jí dokonce zakázali a mě jako dceři s potenciální možností onemocnět mi doporučili antikoncepci nebrat :nevim:

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 07.10.14 10:53

HA jsem brala asi 6 let. Mám jedinou plombu a to ještě z 1.stupně na ZŠ, kdy jse HA nebrala. Nevím, zda má vliv na rozvoj kazů, ale u mě tedy ne.

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 11:09

Brala jsem Lindynette 20 pres 3 roky a zuby mam krasne a zdrave. Spis bych si davala pozor jinde, moje dcera ma druhe jmeno Lindynette :lol:

krystinka.a
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 07.10.14 14:43

Děkuji moc za názory :)

krystinka.a
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 07.10.14 14:45
@lulinaaa píše:
Brala jsem Lindynette 20 pres 3 roky a zuby mam krasne a zdrave. Spis bych si davala pozor jinde, moje dcera ma druhe jmeno Lindynette :lol:

jee no tak to mi nevadí, kdyby se něco takového stalo, ale zrovna lindynette beru dva roky a jinak vše v pořádku, dřív jsem měla minervu a už nikdy víc :think:

Yuzi
Kecalka 171 příspěvků 08.10.14 23:14

Nevím jestli na zuby, ale mám podezření na dásně. Dokud jsem HA neměla, zubařka u dásní žádný problém nenašla, teď mám opakované záněty dásní-při stejné péči. Ale nemůžu samozřejmě vyloučit, že to je něčím jiným.

krystinka.a
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 17.10.14 15:48

Právě já mám ustupující dásen, tak se bojím. :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >