Hormonální jóga a zkušenosti...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 18:50
Hormonální jóga a zkušenosti...

Ahojda, pomohla prosím někomu hormonální jóga na padání vlasů z důvodu hormonální nerovnováhy? děkuji

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3750 příspěvků 02.05.18 20:12

Ahoj, mně osobně zabrala na MS cyklus a po cvičení jsem otěhotněla. Všimla jsem si, že mám po józe i lepší pleť. S vlasy jsem problémy neměla. Ale co vím, tak na kurzu některé žen říkaly, že se jim padání vlasů zmírnilo. Ona obecně upravuje a stabilizuje hormony, tak bych tomu věřila.

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 03.05.18 15:07

Ahoj, tady ji vyloženě doporučují, že může pomoct. http://www.kapyderm.cz/…o-porodu.php

Mně pomohla taky celkově na srovnání hormonů. Pokud víš, že příčina je v hormonech, tak bych to zkusila, ublížit ti to nemůže.

Cholitto
Kecalka 417 příspěvků 04.05.18 10:10

Ahoj holky,
můžu se zeptat, za jak dlouho jste viděly výsledky? Já jí cvičím cca 2 měsíce (první měsíc asi 3-4× týdně, druhý měsíc denně).
Díky moc!

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 10:21
@Cholitto píše:
Ahoj holky,
můžu se zeptat, za jak dlouho jste viděly výsledky? Já jí cvičím cca 2 měsíce (první měsíc asi 3-4× týdně, druhý měsíc denně).
Díky moc!

Ahoj, u mě to bylo cca za půl roku.

P4ja
Závislačka 3750 příspěvků 04.05.18 10:46

@Cholitto No ono záleží, jaké výsledky myslíš. PMS se u mě zmírnil v podstatě hned. Protažení jsem cítila asi tak po měsíci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama