Hormonální jóga a zkušenosti...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 18:50
Hormonální jóga a zkušenosti...

Ahojda, pomohla prosím někomu hormonální jóga na padání vlasů z důvodu hormonální nerovnováhy? děkuji

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 02.05.18 20:12

Ahoj, mně osobně zabrala na MS cyklus a po cvičení jsem otěhotněla. Všimla jsem si, že mám po józe i lepší pleť. S vlasy jsem problémy neměla. Ale co vím, tak na kurzu některé žen říkaly, že se jim padání vlasů zmírnilo. Ona obecně upravuje a stabilizuje hormony, tak bych tomu věřila.

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 03.05.18 15:07

Ahoj, tady ji vyloženě doporučují, že může pomoct. http://www.kapyderm.cz/…o-porodu.php

Mně pomohla taky celkově na srovnání hormonů. Pokud víš, že příčina je v hormonech, tak bych to zkusila, ublížit ti to nemůže.

Cholitto
Kecalka 481 příspěvků 04.05.18 10:10

Ahoj holky,
můžu se zeptat, za jak dlouho jste viděly výsledky? Já jí cvičím cca 2 měsíce (první měsíc asi 3-4× týdně, druhý měsíc denně).
Díky moc!

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 10:21
@Cholitto píše:
Ahoj holky,
můžu se zeptat, za jak dlouho jste viděly výsledky? Já jí cvičím cca 2 měsíce (první měsíc asi 3-4× týdně, druhý měsíc denně).
Díky moc!

Ahoj, u mě to bylo cca za půl roku.

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 04.05.18 10:46

@Cholitto No ono záleží, jaké výsledky myslíš. PMS se u mě zmírnil v podstatě hned. Protažení jsem cítila asi tak po měsíci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama