Hormonální joga při PCO pomohla k otěhotění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PCOS
Nováček 3 příspěvky 17.06.19 12:46
Hormonální joga při PCO pomohla k otěhotění?

Je mi 25 a mám PCO, žádná ovulace atd. Momentálně mi dr. zkouší clostik ale reakce není taková jaká se očekávala, jsem půl roku po drilingu. Zkouším brát koenzym q10 pry by mohl mít podporujicí vliv na ten clostik. přihlásila jsem se na kurz hormonální jógy, a tak bych se chtěla zeptat jestli někomu pomohla k otěhotnění při pco?

Reakce:
Kikulele
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 17.06.19 12:52

Ahoj, no tak určitě tím nic nezkazis, také záleží na tom jestli je v pořádku partner zda byl na spermiogramu. Já jsem na tom stejně, mám PCO a po vyšetření i partnera nám bylo doporučeno rovnou IVF, bylo me 26let. Pokud je partner v pořádku tak ta jóga, a čaje nejsou na škodu. Přeji až se brzo zadari. :kytka:

PCOS
Nováček 3 příspěvky 17.06.19 12:55

@kikulele: Děkuji, muž má trošku sníženou pohyblivost, to zkoušíme usnadnit IUI, jsem po 2.iui tak čekáme co bude, kurz má být na konci července proto se tak poptávám… Děkuji :)

Lu1234
Kecalka 437 příspěvků 1 inzerát 18.06.19 06:26

Nemám pco, ale na kurzu jsem byla a nepomohl. Podle mého názoru jde v tomto cvičení o uvolnění a prokrvení oblasti pánve pomocí dýchání a různých pozic, což se dá docílit i jinak. Pro mě to bylo dost nudné, mela jsem problém s tou skupinkou na kurzu vydržet celý víkend a zdravotně to nemělo žádný efekt.

Váš příspěvek
Reklama